Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet e a kutyának tampont tenni?

Lehet e a kutyának tampont tenni?

Figyelt kérdés
Még sose hallottam ilyesmiről,egyik nap az egyik hölgy azt mondta édesanyámnak,hogy ha tüzel a kutyája tampont tesz neki,hogy ne vérezzen össze mindent. Ez tényleg jó megoldás? Nem akarok vitát csak azt szeretném megtudni,hogy nektek mi a véleményetek erről?

2020. jún. 4. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet én vagyok tájékozatlan, mert eddig csak kan kutyám volt, mostani szuka meg nem tüzelt még, de nekem ez elég betegnek hangzik. Amúgy meg az első után lehet ivartalanítani és probléma megoldva.
2020. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Tüzelő bugyi van kutyáknak, és abba kell betétet beletenni.

Lehet szimplán összekeverte a tampon és a betét nevet a hölgy.


Vagy ha konkrétan a kutya nemi szervébe dug fel egy tampont, na az állatkínzás.

2020. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

*összekeverte a tampon és a betét szót

Talán így értelmesebb

2020. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalnítani kell, oszt csókolom.
2020. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ivartalanítani kell. Jól mondja az utolsó.
2020. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg igaz, akkor az szó szerint állatkínzás. Es nem, NEM lehet ilyet csinálni!!!


Rendesen felfordult most a gyomrom :/

2020. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenem... remélem hogy tényleg csak összekeverte a betétet és a tampont. De egyébként tényleg minél előbb ivartalanítani kell vagyis érdemes... nagyon sok mindentől megvédi az ivartalanítás!
2020. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
A kutyáknál nem ürül olyan sok cucc, mint az embereknél, az enyém annó ivartalanítás időpontja előtt pár nappal betüzelt, raktunk rá tüzelő bugyit és csak pár csepp produktum lett a nap végére(nyílván pisi-kakinál levettük).
2020. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!