Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lány kutyusom nemiszervéből...

A lány kutyusom nemiszervéből csöpögött valami, normális?

Figyelt kérdés
Ivartalanítva van, 15 hónapos. Bent feküdt a szobámban (ráadásul a frissen mosott párnámon) és mivel majdnem teljes sötétség volt a szobámban, így csak azt láttam, hogy van ott valami a nemiszervén. Miután felkapcsoltam a villanyt, észrevettem, hogy az a valami olyan, mint a pisi, de mintha kicsit nyálkás lett volna, vagy nem tudom. Tovább nem is tudtam nézni, hogy mi az, mert ennek a rafkós kis dögnek gyanússá váltam és elmenekült a közelemből. Megszagoltam a párnámat, de semmi szaga nem volt annak a nyálkás pisiszerű valaminek. Nem tudom, hogy ez normális-e, remélem nem izgult rám. :D
2020. jún. 4. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

"remélem nem izgult rám"


:)))

2020. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
?
2020. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én meg örülök, hogy érkezett 2 válasz, erre tessék! :D
2020. jún. 4. 22:34
 4/7 anonim válasza:
77%
Milyen módon van ivartalanítva? kipakoltak teljesen? vagy csak elkötöttek?Amúgy én mindenképpen állatorvoshoz vinnem, nehogy valami gyulladás legyen.
2020. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sajna :S 2 héten belül úgyis visszük oltásra, azt megemlítem akkor a dokinak.
2020. jún. 4. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy felfázott?


Enyém egyszer kint aludt mikor még hidegebb volt, reggel csipás volt a szeme és neki is volt ilyen cucc. De szerencsére másnapra elmúlt

2020. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kizártnak tartom, mert meleg idő van, és mindig velem alszik. De hát ki tudja... Remélem nincs nagy baj.
2020. jún. 5. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!