Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szentendrei kutyasuliban...

A szentendrei kutyasuliban mennyibe kerülnek a tanfolyamok?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon jó?

2020. jún. 4. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ugyesek es ertenek is a kutyahoz. Rozsa Robi rendorkutyakat is kepez es a problemas kutyakkal is leginkabb hozza fordulnak. Jo hely!
2020. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, árakat tudnál esetleg írni?
2020. jún. 4. 23:33
 3/11 anonim ***** válasza:

"Haveri" alapon jarok egyeni oktatasra, sajnos nem ismerem az rendes arakat, de szerintem nem fogsz csalodni. Nem rablobanda.

Hivd fel Oket nyugodtan telefonon, a honlapjukon van elerhetoseg.

2020. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nalunk az a helyzet, hogy amig a kutyam nem lesz ivartalanitva, addig nem is foglalkoznak velunk komolyan, csoportba igy nem viheto a kutya mert ivaros kan es egy igazi fenevad. Szoval mi ezert jarunk kulon. Es ezert pont oda :)
2020. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 nekem ez fura... És ha kiállításra készülnétek, vagy tenyésztési vizsgára? Akkor se mehetne ivarosan? Ez picit meglepett :o
2020. jún. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tenyésztési vizsga jó késő van már :D tenyésszemlére gondoltam.
2020. jún. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mehet. Csak mivel nekem tenyleg "fenevad" kutyam van, akaratlanul is serulest tudna okozni mas kutyaknak es ez egyaltalan nem cel.

Amikor odamentem az ivartalanitas lett volna az elso, de kozbe szolt a virus helyzet ... most meg anyagilag tolodik az egesz.

Amugy sem a kutya a gyenge lancszem hanem en :) Kutyaban csak erosebb az oszton mint az en akaratom. Amig nem uralom a kutyat 100%-osan, addig nem kockaztatjuk meg mas kutyak biztonsagat, ezert csak ovatosan bandazunk.

Orvosi tanacsra huztuk az ivartalanitast a kutya masfel eves koraig ... mostanra viszont mar olyan hatalmas, eros es akaratos lett a kutyam, hogy nem egyszeru felulkerekedni.

Amugy a kutya 3 honapos kora ota jarunk kulonbozo iskolakba, mert en nem elegszem meg az ul/fekszik/labhoz utasitasok begyakorlasaval ... a gondolatommal es a pillantasommal szeretnem iranyitani a kutyat, nem uvoltozessel. Dolgozunk is erte szorgalmasan es ugy tervezem a kutya 3 eves korara leszunk peldaerteku tudasuak.

2020. jún. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Az en tenyesztom celja megalkotni a leghatalmasabb alabait ... ebbol a sorozatbol szereztem meg a legnagyobb kant :)


Dolog pikanteriaja, hogy belvarosi lett a kutya tehat egy kicsit jobban kell szocializalnom mint normalisan.


Kutya csak a kinezetevel maris felelmet kelt sok emberben, el lehet kepzelni mik szoktak tortenni amikor a kutya el is van engedve ...


Szaz szonak is egy a vege: en egy tokeletes+1 kutyat szeretnek es ezert mindent meg is kell tennem.

2020. jún. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azta, köszi szépen a választ :)
2020. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 07:06

Tudható, hogy a te alabai kutyádhoz milyen fajtákat használt a tenyésztőd?

2020. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!