Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen mancskrém vált be nektek?

Milyen mancskrém vált be nektek?

Figyelt kérdés

Égetően fontos lenne nekem ez, mert hiába próbálkozok többféle krémmel, egyik sem segített.


Legelsőnek ezt a krémet vettem meg, ajánlás miatt:


[link]


Aztán ezt:


[link]


Mert a patikus szerint ez biztosan tökéletes lesz, de szerinte az előző is nagyon jó összetevő listával bír.

Aztán amikor ez se segített, vazelínnal kenegettem de mintha semmi se történt volna.

Elvittem orvoshoz is, aki szerint a kutya makk egészséges, a verkepe is csodálatos, és ő is a körömvirág - kamilla krémet ajánlotta.

Lehet hogy most mániákusnak tűnök, de rengeteget túrázunk a kutyánkal, és van amikor elég meredek, sziklás tájon haladunk át és szeretném orvosolni ezt a problémát, félek hogy túlreped majd, fájni fog neki. A cipőt nem tudja elviselni magán, és szeretnénk közösen elmenni az el caminóra, ahol közel 900km-en keresztül fogunk bandukolni, biztos szükségünk lesz egy minőségi mancskrémre. Az se baj ha az ára az egekben van, kérlek adjatok tippeket!


Köszönöm! :)



2020. jún. 4. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nincs szukseg ilyen kencekre, valoszinu csak tulgondolod a dolgokat.

A termeszetben sincs kenegetve az allatok talpacskaja, meg is vidaman elvannak telen-nyaron.

Akkor kell foglalkozni a kutya talpaval ha megserul, de nem nagyon fog.

Vizparton erdemes figyelni az eles kagylok miatt, de a sima koveken jarkalas nem kezdi ki a talpat.

2020. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

ElCaminot nagyon nem ajánlják kutyával, én is gondoltam rá, de elvetettem. Sok elvileg az út mentén a tanya, birtokok, ahol a kutyák szabadon vannak, és volt már zarándok akinek megtámadták így a kutyáját.


Amúgy a MyBulldogos mancsápolóról jókat hallottam, de még nem próbáltam.

2020. jún. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én is mybulldogos mancs krémet használok télen mert a rövid szőrű kutyám mancsa hamar kisebesedik a hóban. Nagyon jól bevált :)
2020. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kipróbálom akkor a bulldogosat, próba szerencse.

Voltunk már a Caminon, csak nem a francia útvonalon. Ott is voltak ilyen kertben tartott szabad kutyák itt-ott, és egyáltalán nem volt annyira durva amennyire elképzeli az ember. Bár lehet a francián ez durvább lesz, de simán eltudtuk kergetni a kutyákat, elég volt széttárni a kezemet és hangosan magyarázni.

2020. jún. 5. 14:00
 5/5 anonim válasza:

Szerintem igenis oda kell figyelni a mancsok védelmére. Mi már jártunk úgy, hogy nyáron, séta közben keservesen sírt a kutyánk, mert konkrétan égette a mancsát a beton. Nem beszélve arról, hogy télen még mindig sok helyen sózzák az utakat. A Dr.Kelen PetMED Mancs védőkrémet használjuk, teljesen elégedett vagyok a termékkel, és szerintem az ára is

igen baráti. Természetes anyagokat tartalmaz, így attól sem kell rettegnem, hogy többet árt, mint használ!

2020. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!