Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akirát lehet úgy nevelni,...

Akirát lehet úgy nevelni, hogy szinte Hachiko legyen belőle? Emberbaráttá nevelni kedvesen, következetesen?

Figyelt kérdés
Vagy ez Mission Impossible?

2020. jún. 5. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Bruhh ezek a mesés történetek mindig összezavarják a fejeket...


Mit szeretnél pontosan és milyen kutyád van? Minden kutya emberbarát és kedves a gazdájához amelyet nem bántalmaztak olyan súlyosan hogy ez megváltozzon.

2020. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mese. Egy akita ennél azért önállóbb jellem :)
2020. jún. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha szamuraj vagy, semmi gondod nem lesz a kutyaval :)
2020. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magyarul egy Akitából (még ha az adott álom legkevésbé pörgős, legkevésbé domináns egyede is) sohasem lehet egy áldott kedves lelkületű szamojed?
2020. jún. 5. 11:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Alom. Mobil mindent javít...
2020. jún. 5. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az akiták nagyon komoly kutyák, nem olyan bolondozósak, mint egy szamojéd. Az alap jellemvonásait nem tudod megváltoztatni a fajtának. Ez bennük van. Hachiko sem volt egy alárendelt típus a filmben, lényegében azt csinált, amit akart és csak egyetlen gazdához ragaszkodott. Baromi önálló fajta, sosem fog neked cukiskodni, mint egy szamojéd.
2020. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én akitám kész bohóc imádja az embereket, nagyon hízelgős, de köze nincsen Hachikohoz, a nevelésének főleg. alapnak venni egy mesét vagy bármit egy fajtához sosem eredményez jót. Az hogy barátságos lesz-e emberekkel nem te döntöd el, inkább a közömbösség jellemző. Más kutyákkal sem jönnek ki jól, szeretnek provokálni és durván játszanak. Az hogy egyáltalán emberszámba vegyen rengeteg meló, hogy hallgasson is rád mégtöbb.. ne egy mese/ egy legenda alapján válassz fajtát, mert csalódni fogsz, annak meg a kutya issza meg a levét.
2020. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, éppen ezért írtam ki a kérdést, hogy tájékozódjam.
2020. jún. 6. 12:44
 9/10 anonim válasza:
Az én kutyám olyan ,mint egy ember. Elég fura. Csak azt csinálja amit ő akar. Nem játszik plussel vág bármilyen kutya játékkal. Ő a falka vezér mellette nagyon hűséges, védelmező. Többször elszökik és délután haza jön. Elkísér üzletbe és megvár. A kutya azt tesz amit jónak lát , de sohase hagyna cserben. Sosem kellett szoba tisztaságára nevelni, első naptól tudta , hogy kikell menni, ha a dolgát akarja végezni ő egy mentett kutya egy családtól akik verték. Életemben nem találkoztam ilyen kutyával, mint ,ha nem is az lenne, de imádom őt mindenkinél jobban.
2020. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok elnézést a hibákért, de a telóm kijelzője nem nagyon működik.
2020. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!