Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy huskynak kisebb vagy...

Egy huskynak kisebb vagy nagyobb az energiaszintje az amstaffénál?

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Sokkal nagyobb.
2020. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Nagyobb de azért nem olyan sokkal, az amstaff is egy nagyon energikus kutya :)
2020. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Jó, lehet hogy a kenneltől is függ, hogy mennyire alkalmazkodott az adott husky a kedvtelésből való tartáshoz...

De amúgy annó 100+ kilót húztak 30-60 kiló méteren keresztül, egyszerre.

2020. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Nézz meg egy videót YT, súlyhúzás, futópad, kötélhúzás... Az amstaff fáradhatatlan
2020. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Nagyobb, egyértelműen, kilómétereken húzott szánokat emberekkel.
2020. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
4 A szívósság nem egyezik az energiaszinttel.
2020. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én bikejörningezek az amstaffommal, úszik, "pecázok vele" és engedelmesezünk, de így is rengeteg energiája marad. Tavaly ősszel voltam vele egy egész éjszakás hegyi túrán egy rendezvény keretében. Este 8tól reggel 7ig mentünk hegyen 40 kmt. Ott kifáradt és aludt de délután megint labdázni akart. 🙄🙄Sajnos a tavaszi elmaradt de ősszel mindenképpen bepótoljuk mert nagy élmény volt.


Szóval ennek a fajtának is iszonyat egy energiaszintje van, nehogy abba a tévedésbe essetek hogy kanapé kutyák 😆😆

2020. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem mondtam, hogy kanapé kutyák...

Magas az energia szintjük nagyon is, de a huskynak nagyobb.

A Te kutyád lehet, hogy aktívabb mint az átlag, ahogy vannak kevésbé aktív husky kutyák is.

Azt nem tudom, hogy hogyan és mennyit bikejöringeztek, de az amastaff felépítése miatt nem annyira alkalmas rá...

Én próbáltam kontinentális bulldoggal biciklizni, nem bikejöringezni csak simán tekerni egy kicsit, ami méretileg nagyjából megegyezik az az amerikai staffordshire terrierrel, de csak lassan lehetett vele menni. Meg el is fáradt. Pedig amúgy az is egy elég kitartó, sportos kutya.

A huskyval meg úgy lehet menni ahogy a csövön kifér...

Persze tudom, hogy a konti bulldog nem amerikai staffordshire terrier, nem azt mondom... De például az amastaff arca is valamennyire gyűrött, orra pedig nyomott. Ha nem is annyira mint a bulldognak, szánhúzó kutyákhoz és vizslákhoz képest hatalmas a különbség és szerintem érthető hogy mire gondolok.

2020. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Egy bulldogot ne hasonlítsunk már össze egy amstaffal....
2020. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Mert miért ne? Olvass utána, hogy kontinentális bulldog milyen.
2020. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!