Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem lett baja?

Ugye nem lett baja?

Figyelt kérdés

Ma amikor kint játszottunk a tacsikámmal aki 8 hetes fel állt 2 lábra játék közben de elvesztette az egyensúlyát és a hátára esett(fel is vonyitott)

Azóta el telt egy óra,nem faj neki,futkarozik.

Csak azért teszem fel ezt a kérdést mert mióta itt van nagyon féltem.

Kicsit paranoiás vagyok.

Na szóval ennyi tol nem lett baja?

A tiétek is borult már a hátára?



2020. jún. 6. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lesz baja. Nyilván magasról ne essen de ha játék közben felborul,abból nem lesz baja. Vonyít mert hisztis..a tacskó ilyen, mi is tacskósok vagyunk. Egyszer ráléptem a lábára,egesz nap duzzogott és mutogatta,hogy fáj neki meg ha épp őt néztük, látványosan sántított.. pedig kutya baja nem.volt. :D
2020. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lehet, igaz hogy sok gond lehet egy tacsival de ahogy az előző is írta hisztisek.
2020. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Az en kutyusom is annyira kis hiperaktív hogy egy parszor mar előfordult vele. Nyilván nem minden esetben de általánosságban ha egy kutyus játszik es futkarozik nincs baj:)
2020. jún. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!