Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér kölyökkutya szeme körül...

Fehér kölyökkutya szeme körül mivel érdemes tisztítani a csipákat meg a kifolyt könnyet? És mit lehet tenni ellene? Esetleg egy pici almaecet a vizébe?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Langyos vizes vattakorong. Almaecetet felejtsd el.
2020. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Kamillatea. Megfőzöd, kihűtöd, és egy kis tálkába kiöntve vattapamacsot mártasz bele, és azzal törlöd időnként.
2020. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kamillatea szárít, nem jó szemre. Bórvizet vegyél gyógyszertárban, azzal lehet törölni nyugodtan.

Ha gyakran folyik a könnye dokinak meg kéne mutatni.


[link]

2020. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, megfogadom a tanácsokat! :)
2020. jún. 6. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, de csak azóta szárít a kamillatea, amióta 1700-ért ilyen szrt árulnak.

Beaphar Sensitive Könnyfolt eltávolító folyadék - Szem alatti úgynevezett könnyfolt eltávolítására alkalmas szenzitív könnyfoltoldó folyadék


Tovább a termékleírásra


Gyártó: Beaphar

Kiszerelés: 50ml / Flakon

Egységár: 39980 Ft / l

Nettó ár: 1 564,84 Ft + Áfa

Törékeny: Nem

2020. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A borvizet is sok helyen ajánlják.

Az én kutyám nagyon nem szerette, hogy a szemét macerálom. Úgyhogy ha látok ott csipát az ujjaimmal letörlöm, egyebként már észre se veszem hogy barna a szeme alatt.

Még kutyás boltokban kérdezhetsz utána. Hallottam olyanról amivel bekened a szőrét és lepergeti a könnyet és így nem lesz barna, de sajnos a nevét nem tudom

2020. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!