Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kiskutyához bármi jótanács?

Első kiskutyához bármi jótanács?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, ha éjszaka sír, mivel etessem, melyik az a táp ami jó minőségű, de azért fél kiló nem 15k? Bármi tanácsot, tippet elfogadok. 8 hetes a kutya.

2020. jún. 7. 23:08
 1/5 anonim válasza:
44%
Ezekre alaposan fel kellett volna készülni és utána járni mielőtt megveszed, pláne mivel az első kutyád. Felelőtlenség volt így megvenni. Egyébként ha sír nyugtasd meg, adj neki inni de ilyenkor nem kell megijedni ha sír éjszaka, még hiányzik az anyja. Tápból nem kell drága de azért ne is a legolcsóbb, illetve a házi koszt is jó csak a csontokkal vigyázni kell.
2020. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
brit puppy nagyon jó, én azzal etetek. A többi kérdésed meg... hát, ennek utána kell olvasni, senki nem fog leírni neked ide 50 oldalt.
2020. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Éjszaka aludjon a közeledben, pl. az ágyad mellett, de ha sír, ne kelj fel hozzá, ne nyugtatgasd, mert ezzel megerősíted benne, hogy sírnia kell. Pár nap, és elmúlik az éjszakai sírás. Elég, ha érzékeli a jelenlétedet.

Nem drága, de megfelelő táp pl. a Josera Kids, Brit Care.

2020. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka ha sír akkor ignoráld. Tudom, nehéz és szívtelennek hangzik de ha engedsz neki akkor hamar az ágyadban találod és soha nem szoktatod ki onnan, illetve meg kell tanulnia, hogy éjszaka nyugi van és nem piszkáljuk a gazdit. Pár nap és megszokja.

Én N&D-vel etetek, nem tudom mekkora a kutyád de az én 5 kg-s kutyám 1,5 hónapig eszik egy 2,5 kg-s zsákot ami 7500 Ft körül van, így nem vészes egyáltalán de nagytestű kutyánál elég húzós.

2020. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le Manfred Koch-Kastrsitz: 400 tanács kutyakedvelőknek című könyvet, abban minden jótanács röviden, velősen benne van.
2020. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!