Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék közepes testű és...

Keverék közepes testű és szőrű kutyám nagyon vedlik . Bosch bárányos táppal etetem. Mostanában elkezdte a füvet enni sétáltatás közben.Milyen vitaminv tápanyaghiánya lehet. Mit adjak neki a táp mellé? .

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vedlés teljesen normális a mostani időben. Most dobja le a téli finom aljszőrzetet. Az enyém is jelentősen hullatja a szőrét.
2020. jún. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mieink is vedlenek. Teljesen normális. Keféld ki naponta a szőrét, az sokat segít.
2020. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már vedlésről esett szó, most jöttem csak rá, hogy a kefénél sokkal jobban működik a sűrű fogú fésű. Igaz ez valószínűleg a simább szőrűeknél lehet jó, de lényegesen hatékonyabb. Eddig én is kefét használtam, de az javarészt csak a felszín közeli szőrt szedte össze, míg a fésű a vastagabb fedőszőrzet alól is gyönyörűen kiszedi a felesleget. Egyszer olvastam, hogy a mostani vedlés szőrét pedig ki lehet tenni a madaraknak, azok elviszik fészek építéshez.
2020. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ez normális, fésüld ki alaposan, gyakran, a szőrt meg kiteheted madaraknak, mert szeretik ezzel bélelni a fészkeiket. Én már legalább egy kutyányit kifésültem az én kutyámból, de még lesz, és még mindig nem kopasz. :-D
2020. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Naponta 3-4szer kefélem át a szőrét és most már szereti is mert korában nem rajongott érte. ( mentett kutya így az érintések valószínüleg fájdalmas emlékeket ébresztettek fel benne de már majdnem egy éve nálam van és fejlődik a bizalma )Tudom hogy ez aszőrhullatás most normális csak a fűevés miatt gondolom hogy valami nyomelem vagy vitaminhiánya lelet esetleg.
2020. jún. 8. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!