Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen könyveket olvassak el...

Milyen könyveket olvassak el kölyökkutya vásárlás előtt? (Író+cím)

Figyelt kérdés

Kérlek ajánljatok könyveket, amiket szerintetek hasznos elolvasni, áttanulmányozni egy kölyökkutya vásárlása előtt. Lehet ez viselkedéssel, tartással, neveléssel, idomítással...stb kapcsolatos. :)

(Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ,,olvass utána!", hanem konkrét könyvekre, kiadványokra címmel és az író nevével)



2020. jún. 8. 08:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt a leírásból, de tuti, valaki szóvátenné, ha nem írom le: Nem a kutyaiskolát akarom ezzel kiváltani, csak szeretnék előre felkészülni a kutyára, és nem egészen első kutya, csak első saját kutya, amit én nevelhetek a saját otthonomban (mármint egész gyerekkoromban kutyákkal voltam körülvéve)
2020. jún. 8. 08:13
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Cesar Milan könyvei jók igazából ami a kutyak pszichológiájaval foglalkozik, meg hogyan működnek, segít megerteni a viselkedesuket. Azok mind jók lehetnek. Tornóczky Anita adott meg ki egy könyvet Azt hiszem o is erről.


Kutyasuli ne vesd el. Nekem 3. Kutyam a jelenlegi kolyok, sok könyvet cikket elolvastam már, suliba is jártam a 9evessel. Meg is most is tanulok új dolgokat. Emellett az oktato tud korrigálni ha kapkodsz ha nem úgy csinálod.


Igazából ha a kutyaovit meg legalább az alap engedelmességet élvegzed a kutyaval, mar azzal is előrébb vagy. Nekem nem is első kutyam és vannak dolgok amiket fel sem ismertem a kolyoknel, míg az oktato nem mondta. Azota ügyelek sok mindenre.

2020. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csányi Vilmos - A kutyák szőrös gyerekek


Miklósi Ádám - A kutya


Ha ötleteket szeretnél: Kyra Sundance - 101 kutyatrükk

2020. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne csak a viselkedésével foglalkozókat olvasd hanem ami leírja a szükségleteiket is.
2020. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!