Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nagy kutyát mikor lehet...

AnonimusHUN kérdése:

A nagy kutyát mikor lehet kivinni sétálni, ha van mellette egy kiskutya?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kutyám, és nemrég hozzánk költözött egy most 10 hetes kiskutya. Tudom, hogy a kicsit csak akkor lehet majd elvinni, miután megkapta az oltásait. De a kérdésem az lenne, hogy a nagyot mikor vihetem el sétálni? Várjam meg ameddig a kicsi megkapja az oltásait, vagy akár már most is elvihetem? Fontos lenne mert nagyon mozgékony kutya. Általában kutyák közé járunk egy nagy rétre, de ha nem ajánlott őt elvinni közösségbe, máshová is tudom ameddig a kicsinek nem lesz meg minden oltása. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 8. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az állatorvos, hogy a nagyot nyugodtan vigyem mindenhova ugyanúgy.
2020. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi panelban lakunk, tehát kötelező a séta ha van oltatlan kölyök ha nincs :D


Egyébként nem volt semmi baj,hogy a felnőttel sétáltam.


Kutyaközösségbe tényleg ne vidd a felnőttet,de sétálni elviheted.


De egyébként bármit felvihetsz akár a cipőddel is.

2020. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!🤗
2020. jún. 11. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!