Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos kan kutyám pánik...

6 hónapos kan kutyám pánik szerűen nyalja,kapdoss oda a heréihez pár napja,mi lehet?

Figyelt kérdés

Átnéztem többször is,hogy nem e szúrta meg valami vagy toklász nem állt e bele,mert sokat hempereg.


kukiját is tisztogatja azt értem én :D de a heréit...


Bolhát sem láttam benne,bár nextgard spectrát kap.


Első kan kutyám,mindig szukáim voltak :D


2020. jún. 8. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Dokihoz érdemes lenne elmenni. Fura, hogy ilyen hevesen nyalogatja.


Valami gond lehet.

2020. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Gyulladás lehet, vidd orvoshoz.
2020. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Holnap megmutatom orvosnak,csak gondoltam hátha valaki tapasztalt ilyesmit.


Amúgy semmi betegségre utaló jel nincs nála. Csak ez a hirtelen oda kapás. És sehová máshová nem,csak a heréihez.

2020. jún. 8. 20:29
 4/13 A kérdező kommentje:

Nincs pirosság,meg semmi dudor,vagy megdagadás,tök normálisnak tűnik :/


Mivel kiállításra is vinni szeretném, szoktam neki fogdosni,hogy szokja hogy ott is hozzá nyúlnak, ha esetleg a bíró megfogdossa ne kapjon oda vagy ilyesmi. Heti rendszerességgel beállítom standard állásba és fogdosom neki. Nem tapasztaltam változást.


Azért fura ez az egész.

2020. jún. 8. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az állatok némán szenvednek, nem jelzik hanggal ha baj van.


Ha pl. valaki belerúg egy kutyába, az eb azért nyüszít, hogy tudassa az emberrel: "hé, ez fáj, ne csináld!"


De ha pl. betegség miatt szenved, akkor egy mukkot sem fog szólni, hiszen nem tudja megmondani a sanyargatójának, hogy "hagyd abba, fáj"


Ilyenkor a kisebb-nagyobb jelek árulkodnak a bajról: levertség, étvágytalanság, szokatlan viselkedés.

2020. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Az enyem akkor szokott ilyen hirtelen odakapni, ha valami szenya szonyog nem hagyja beken.
2020. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Majd holnap kiderül,de mint írtam, jó kedvű,eszik,iszik,aktív,semmi betegségre utaló jel nincs :/


Dokinak csak lesz ötlete rá.

2020. jún. 8. 21:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fajta, de az én kutyáim (havanese) akkor kapkodnak így oda, amikor kozmetika után kezd a szōrük visszanōni, illetve ha már hosszú ott a szōr és zavarja ōket, gondolom csiklandozza, vagy nem tudom. Elōször én is megijedtem, ilyenkor a feneküket is szokták húzni, folyamatosan azt hittem férgesek, de nem, a doki is azt mondta ez lehet az oka, mert semmi bajuk.
2020. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Nehogy ivartalanittasd,mert kiallitasra csak ivaros kutyat vihetsz.
2020. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk ivartalanítás után csinálta ezt, mivel le lett ott borotvalva a szőr, és ahogy nőtt vissza viszketett neki.


Majd miután voltál orvosnál írd mar le legyszi mi volt. Reméljük semmi komoly.

2020. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!