Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos kan kutyám pánik...

6 hónapos kan kutyám pánik szerűen nyalja,kapdoss oda a heréihez pár napja,mi lehet?

Figyelt kérdés

Átnéztem többször is,hogy nem e szúrta meg valami vagy toklász nem állt e bele,mert sokat hempereg.


kukiját is tisztogatja azt értem én :D de a heréit...


Bolhát sem láttam benne,bár nextgard spectrát kap.


Első kan kutyám,mindig szukáim voltak :D


2020. jún. 8. 20:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9-es, tisztában vagyok hogy kiállításra csak ivaros kutya mehet :D nem is értem a válaszod :D


Rákérdeztem ma a dokinál, nem észlelt semmi furcsát.Mondta,hogy lehet valami megbökte és még mindig az irritálja,de se sebet semmi szokatlant nem látott. Mondta figyelgessem,de ha egy hét múlva is hevesen nyaldossa,netán kipirosodna ad valami krémet. Aztán kolléganőm adott egy teafaolajos sprayt kutyáknak való,enyhe fertőtlenítő és bőrnyugtató hatása van. Már kétszer befújtam és lekopogom,azóta nem nyalja :) De ha netán mégis újra kezdi akkor megyek a dokihoz a kenőcsért :)

2020. jún. 9. 20:10
 12/13 anonim válasza:
Vidd orvoshoz lehet hogy valami belső.
2020. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már el is múlt,de ha kedves utolsó olvastál volna eggyel feljebb,hogy beszéltem az orvossal aki meg is nézte.
2020. jún. 13. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!