Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever mellé milyen...

Golden retriever mellé milyen kiskutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes goldenem de sajnos nagyon egyedül érzi magát sokat pihen és amikor játszanánk vele akkor lefekszik és kaparja a betont vagy csak néz ránk. Szeretnénk mellé egy kis barátot de sajnos nem tudjuk milyen fajta legyen. Ebben szeretném a segítségeteket kérni. Köszönöm.

#golden retriever #Másikkutya
2020. jún. 9. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre semmilyen fajta ne legyen. Legyen idősebb a kutyus, kapja meg minden oltását, foglalkozzatok vele sokat. Álljon be a napirendetek és tapasztaljátok ki mennyi időtök van erre a kutyára és mennyi időtök lenne mégegyre.
2020. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Még semmilyent, az oltások után esetleg, de ezt szerintem még nagyon gondold át, 2 kutya dupla annyi idő, foglalkozás és pénz, nehogy azt hidd a 2 kutya majd lefárasztja magát, mert ez nem igaz!

Ha meg mégis akarsz még egyet akkor bármilyen fajta jó lehet aminek ki tudod elégíteni az igényeit, szóval ha nem élsz nagyon aktív életet akkor ne legyen munka vagy juhászkutyaféle.

2020. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már volt goldenünk csak sajnos elment tőlünk mikor már idős ezért vettünk még 1 goldent de előtte már volt bernipásztorunk csak sajnos ő is öreg volt már😔és rengeteget foglalkoztunk velük kutya suliba jártak a mostani kutyánk is fog és kb. minden percben játszunk vele de viszont csak akkor szeretnénk még 1 kutyust mellé ha megkapta a 12 hetes oltást is.
2020. jún. 9. 15:23
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

"amikor játszanánk vele akkor lefekszik és kaparja a betont vagy csak néz ránk"


Ez furán hangzik. Nincs valami problémája? Egy 10 hetes kutyus aktívabb szokott lenni.

2020. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A tenyésztő azt mondta azért lehet ilyen "baja" mert fűbe van.
2020. jún. 9. 15:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivan? Én ezt nem értem.

Mér lenne az a baja hogy fűbe van?

2020. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kennelből hoztátok?
2020. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi?? Már miért lenne baj, hogy fűbe van?
2020. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A másik kutya árán inkább iratkozzatok be egy kutyaiskolába és vegyetek neki játékokat... Ilyet még nem hallottam, hogy valaki vesz egy kutyát és rögtön az az első gondolata, hogy kéne még egy.
2020. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért lenne baja a fűben.
2020. jún. 9. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!