Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy a kan kutya...

Lehetséges, hogy a kan kutya ivartalanítás után felemelt lábbal pisil?

Figyelt kérdés

Van egy befogadott, most 6 hónapos kan kiskutyám (most 10 kg, a végleges súlya valószínűleg kb 12 kg lesz), 5 hónaposan ivartalaníttattuk.

Sosem emelte még fel a lábát pisileshez. Ettől függetlenül lehet, hogy majd később elkezdi emelgetni?



2020. jún. 9. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet hogy emelni fogja.
2020. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%
Igen. Nálunk is van ilyen csak macskával. Kiivartalanítottuk és rá 2 évvel elkezdett jelölni.
2020. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Az enyém 9 hónaposan lett ivartalanítva, és 4 évesen kezdett felemelt lábbal pisilni, azóta is így pisil.
2020. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,tanitsd meg ra. En is ugy tanitottam az ivaros fiu kolyokkutyam erre 😂
2020. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanították a menhelyen, 1 évesen örökbe fogadtam. És igen, félévvel később elkezdte emelni a lábát.
2020. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jajj nem szeretném megtanitani rá, sőt annak örülnék a legjobban ha nem kezdené el emelgetni, csak gondoltam rakerdezek, hogy mire számíthatok.
2020. jún. 10. 08:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Itthon még a kertben sem, de sétán felemeli a lábát. Sőt, volt olyan is, hogy a szomszéd nősténykutyája tüzelt, ő kibújt a kerítésen és a másik gazda szedte le róla. Megijedt, hogy mennyi kiskutya lesz, de megmondtam, hogy ne féljen ettől. Az ösztön erősebb, mint az, tud-e?
2020. jún. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt 8 hónapos korában ivartalanítottuk de csak 2 évesen kezdte el emelni. Most meg hol emeli hol nem
2020. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!