Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valószínűleg ma elaltatják a...

Valószínűleg ma elaltatják a több mint 14 éves kutyámat. Praktikák a gyász feldolgozására?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy erre sor kerül, de te is tudod, neki ez a legjobb megoldás.

A gyászolás idöbe telik, nézegess képeket róla, emlékezz a vele kapcsolatos élményekre, beszélgess róla olyanokkal, akik ismerték, idövel jobb lesz.

2020. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sírás, szomorkodás eleinte, aztán rábízni az időre. Ha kibőgted magad, foglald el minél jobban mindenféle más dolgokkal, munkával, sporttal stb., hogy minél kevesebb időd legyen magadba roskadni.

Részvétem.

2020. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Őszinte részvétem!

Szerintem azt tartsd szem előtt, hogy úgy neked, mint a következő kutyusodnak jót tesz majd, ha te leszel a gondos, új gazdija!

Hogy a gyász feldolgozásához mennyi időre van szükség, azt embere válogatja, de ne temesd magad végképpen az emlékekbe, azaz ne maradj kutyus nélkül!

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8772592-megh..

2020. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Szép kort megélt, biztosan boldogan. :) Az élet véges minden élőlény számára, de nem mindegy hogy mi adatik arra az időre, amíg tart. Örülj, hogy sokáig veled lehetett. Az én kutyám 16 évesen ment el, nem szomorkodtam annyira, mint amikor egy fiatalabb távozott, pedig szinte vele nőttem fel.
2020. jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fél napig ültem kint a kertben és az üres kutyaházat bámultam. Igazából nincsenek erre praktikák, mindenki máshogy dolgozza fel.

14 év az nagyon szép kor, biztos sok szép emléketek volt együtt.


Nálam a figyelemelterelés vált be, mindent csináltam hogy ne kelljen gondolkoznom.


Neked baromi szar lesz, de legyél végig mellette, ne hagyd egyedül!

2020. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Az érdekes az, hogy kicsit megkönnyebbültem, mert nem látom szenvedni őt tovább, de nyilván óriási az űr, ami maradt utána. Üres minden nélküle. ;-( Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 10. 10:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok erőt kívánok, nyugodjon békében!
2020. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!