Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk folyamatosan...

Mit csináljunk folyamatosan ugat, vinnyog már 3 napja a kutyánk mert nem bírja a tölcsért?

Figyelt kérdés

Gerinc műtétje volt a kutyánknak és kapott ilyen tölcsért, folyamatosan vinnyog ugat, hihetetlen amit művel, mivel lakótelepen lakunk sem mi sem a szomszéd nem bírja..

Ruhát letépi... Nyugtató kapott de semmi...


2020. jún. 10. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát azért 3 nap alatt meg kellett volna szoknia a tölcsért szerintem. Biztos ez a baja? Nem fáj neki a műtét helye? Én konzultálnék az orvossal.
2020. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem egy hét alatt sem szokta meg,ez egyedtől függ. A tied rosszabbul reagál rá.Gondolom fájdalomcsillapítót kap?

Nem tudom pontosan hol van a heg neki de nekem azt mondta erre az állatorvos,hogyha nem bírja akkor adjak rá olyan ruhát ami takarja,hogy ne tudja nyalogatni.Nekem az be is vált.

2020. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Most látom,hogy letépi a ruhát...akkor sztornó
2020. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a cicám kapott tölcsért szintén csontműtét után, de pihenni sem tudott tőle, majd megszakadt a szívem, úgy sajnáltam és nem gyötörtem tovább, leszedtem róla.

Olyan méltósággal tűrte a fájdalmat és a betegséget, hogy egy percig sem piszkálta a varratokat. Ha ezt tette volna, visszaraktam volna a tölcsért, de nem volt szükség rá. Ennek már 1 éve, tökéletesen felépült.

2020. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Még 1 dolog jutott eszembe, a cicás hsz vagyok: szájkosár a tölcsér helyett?

Azzal sem tudja a varratokat kiszedni.

2020. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Tölcsér helyett felfújgató gallér?
2020. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eléri egyáltalán a varratokat?
2020. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Igen sajnos
2020. jún. 10. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!