Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő, ha a kutya séta...

Mi a teendő, ha a kutya séta közben vadul ugatja a másik kutyákat, macskákat?

Figyelt kérdés

Eleve ugatta a kerítés mögötti kutyákat is... az már javulóban, 90 % ban nem vesz róluk tudomást, de ha macska megy át előttünk, vagy szembejön egy másik sétáltató kutyával (vagy biciklis kislány , kisfiúkkal nincs baja WTF :D )



Járunk suliba vele itt egy suli van szóval az nem megoldás hogy keressek más helyet.. ott először ugatja a kutyusokat aztán már nem vesz róluk tudomást... Jófej az oktató ,de mégsem nagyon tudom, hogy mi tévő legyek ilyenkor


Tacskó.


2020. jún. 10. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az oktatót kérdezd.

Igazából azon kívül, hogy le kell erről szoktatni, más választ nem kapsz. Ez nem az a probléma, aminek a megoldását 2 sorban le lehetne írni. Építeni kell a gátolhatóságot, a rád való figyelmet, a tekintélyt. Mellette normális lefárasztásra, közös munkára is szükség van.

2020. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jófej oktatód mit mond, amikor a kutyád ugatja a többi kutyát?
2020. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ott máshogy ugat, ott hisztisen ugat...Kizökkenti és ha nem ugat, akkor odamehet a kutyushoz...



De itt nem hisztis volt, nem tudtam kizökkenteni, sztem a lábát is levághattam volna,, leszarja

2020. jún. 10. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből kérj tanácsot ott! Kérd meg, hogy ilyen helyzetekben is dolgozzatok!
2020. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!