Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érezte úgy más is az első...

Érezte úgy más is az első kutyája elvesztése után, hogy ezt a fájdalmat soha többé nem akarja átélni?

Figyelt kérdés
Orvosunknak mondtam, hogy szerintem nekem soha nem lesz már. Szerinte, aki ilyen hosszú ideig volt gazdi, mint én, pár hónap múlva átértékeli majdm
2020. jún. 11. 18:14
 1/3 anonim válasza:
100%
Holnap lesz két hete hogy elvesztettem a gyerekkorom óta meglévő kisbarátom. Soha ilyen fájdalmat és tehetetlenséget nem éreztem még, mintha a szívemből egy darab vele együtt távozott volna. Én személy szerint mégegyszer ekkora fájdalmat nem bírnék és nem akarok elviselni, így akármennyire is kutyabolond vagyok nem szeretnék többet soha. Nem tudnám végigcsinálni.
2020. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak igaza van. Így negyven éves létere elvesztettem már két kutyát. Mindkettő után azt mondtam nem kell másik kutya. A harmadik kutyám utcáról befogadott tündérpofa- és nem, nem bánom hogy ismét gazdi lettem, akkor sem ha biztos hogy egy napon őt is el fogom veszíteni.
2020. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Tudod... értékelni kell azt az időt amit vele töltessz. Anyukám is mindig azt mondta, hogy az uszkárja után nem kell neki más kutya, annyira megviselte a halála.. egy hete örökbefogadtunk egy kutyust. Imádja. Nagyon fáj, tudom... én is átéltem, mindenki ezt mondja, miután elveszti négylábú barátját. Kitartást!
2020. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!