Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok jó kutyasulikat...

Tudnátok jó kutyasulikat ajánlani?

Figyelt kérdés

Leginkább Budapest déli kerületei lennének elérhetőek, viszont, ha nagyon jó egy suli, akkor többet is utaznék miatta.

Alaptanfolyamra akarom vinni a kutyát, 1 éves kutyáról lenne szó.

Találtam egy párat, de arról nem voltak jó véleménnyel, ezért kérdezek itt.


A kutyám eléggé ugatós, szinte már agresszív pórázon, viszont elengedve tud viselkedni. Ilyen kutyát is lehet vinni, hogy így viselkedik vagy nem preferálják az ilyeneket? Vagy tele van ilyennel a suli? Első kutyám, aki iskolába fog menni, szóval nem tudom a "szabályokat"..


Saját tapasztalatokat, véleményeket is írjatok légyszi. Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2020. jún. 12. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Mi ide jártunk, szerette a kutya is meg én is. Nagyon kedvesek az oktatók és tényleg figyelnek a kutyákra, én csak ajánlani tudom.

[link]

2020. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Azt kihagytam, hogy a kutyám mindenre IS ugatott pórázon teljesen átszellemült, rendkívül görény egy jószág. Nagyon türelmesek voltak vele pedig külön ember kellett mellé az órán, hogy ne zaklassa a többi kutyát (ő nem agresszív csak szimplán kajla). A mi problémánkat nem oldotta meg instant a suli viszont az ott tanult módszereket utána alkalmazva sokat javult a helyzet de nekünk javasoltak egyébként egyéni trénert is, olyan nehéz eset a kutya. :D

Amikor mi jártunk minden csoportban volt 1-1 ilyen renitens mint a mi kutyánk és mindegyikkel nagyon türelmesek voltak.

2020. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A kutyaiskolak mostanaban arra mennek,h ne oldjak meg a problemat vagy problemassa tegyek a kutyat. Hogy aztan egyeni oktatassal lehuzzanak rolad sok szaz ezret.
2020. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őrmezőn vannak a tükrösök, mi csak oviba jártunk oda, az oktatók többsége jó fej volt, de eléggé rá vannak "kattanva" a saját módszerükre, ami nem feltétlenül rossz, csak van olyan kutya, amelyiknél nem jó. Illetve az alapfelállás a foglalkozásokon az volt, hogy a kutya lakásban lakik és futtatóra járnak vele (jó, közel van a lakótelephez), az egyik ki is fejtette, mekkora állatkínzás kertben tartani egy kutyát. Mindezt úgy, hogy a mi kutyánk fajtájánál külön hangsúlyozzák, hogy nem alkalmas lakásban tartásra :). Nézz utánuk, ha érdekel.


Szintén XI. ker. a Top mancs, ők is rendesek, többféle módszerből válogatnak, de nem durvák, a honlapjukon lehet nézelődni, elérhetőségek is vannak. A tanfolyamok elején egy kutya nélküli foglalkozást is tartanak, de szerintem ha ezen kívül érdeklődsz, arra is válaszolnak, azt hiszem, foglalkozást is lehet nézni. Amikor mi jártunk oda, nem csak mintakutyák voltak ;).


Még Dél-Buda: A Savoya parknál van a városi kutyák iskolája. Ide nem jártunk, ahhoz nem vagyunk elég városiak, de a futtatón többen dicsérték.


Ha egy kicsit munkakutyásabb vonal érdekelne: Csepelen van a Swatdogs. Előbbi kutyasulikhoz képest szerintem arányaiban több malinois, nj., staffi és hasonló jószág van. Találkozhattak már néhány balhés kutyával, egy érdeklődést ők is megérnek. A sulivezetőnek van egy sajátos stílusa, de amúgy rendes. Előnyük, hogy náluk nincs szigorúan kötött tanfolyami keret, bérlet mellett lehet 1-1 alkalomra is menni.

2020. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!