Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lassú módszerrel szívféreg...

Lassú módszerrel szívféreg kezelt kutya 9 nappal csepp után mehet vízbe?

Figyelt kérdés
3 éves kutyámat szívférgesen fogadtuk örökbe, lassú módszerrel van kezelve, még 2 hetente kap cseppet. Nagyon meleg van, és érdekelne, hogy levihetem-e a patakhoz, hogy mártózzon egyet. Nyilván nem 1-2 nappal csepp utánra gondolok, hanem amikor már felszívódott. Dokit majd csak szerdán lesz alkalmunk megkérdezni (péntek van), addig viszont jó lenne tudni, ha továbbra is ilyen meleg marad. Köszi a válaszokat!

#kutya #szívféreg #Szívférges kutya
2020. jún. 12. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ebben nincs tapasztalatom, de a dokit elég felhívni telefonon, és biztos tud válaszolni.
2020. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A spoton leírásában benne van, mennyi ideig ne érje víz a kutya testét.
2020. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ilyenkor már nem elérhető telefonon, holnap megpróbálom. A spoton pedig nem nálunk van, a doki szokta rátenni, így nem férek hozzá a leírásához sem.
2020. jún. 12. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress ra neten a spot on neve alapjan a betegtajekoztatora . Minden gyogyszer fennt van .
2020. jún. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod egyáltalán a nevét?

Általában a Strongoldot, vagy az Advocatét használják.

2020. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 A lapon, amit a doki adott rajta van, de nem, fejből nem jegyeztem meg a gyógyszereit, vagy a csepp nevét. Nem csak az én kutyám, leginkább édesapámé, a dokihoz nem én szoktam vinni, így nem vagyok ott, mikor ezeket elmondja.


A többieknek köszönöm a válaszokat, beszéltem a dokival.

2020. jún. 17. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!