Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem eszik mit tudok...

A kutyám nem eszik mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Finnyás és csak azt eszi meg ami épp a fogára való. Valamelyiknap a sonkától elfordult. Hogy tudnám a kutya tápra szoktatni?
2020. jún. 14. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggel és este etetsz ugyan abban az időpomtban mindig.


Reggel mondjuk 6 kor leteszed a tápot. Ha eszik akkor megvárod hogy befejezze még ha csak 2 falatot evett akkor is és elveszed 10 perc várakozás után. Ha nem eszik akkor is várj 10 percet és utána vedd el.

Este ugyan ezt eljátszani.


Egy egészséges kutya 2-3 napig is elvan élelem nélkül, persze már éhes lesz és ha leteszed a kaját akkor enni fog, éhen halás nem veszélyezteti.


Napközben ne kapjon semmit, se jutalom falat, se egy falatka az ebédedből.

2020. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A gyerekedet etetned kutyatappal. Na ugye. A kutyanak is rendes etelt adj.

Nincs szaja,h elmondja,hogy adjal rendes etelt gazdi,mert a tap ehetetlen es rosszul vagyok tole egesz nap.

2020. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2es szerintem a jobb fajta kutyatápokban vannak vitaminok és egyéb dolgok amikre szüksége van. Nem feltétlenül jó ha azt eszi amit én, nem biztos hogy bírja a gyomra. De mint felül is írtam már azt is nagyon nehezen akarja megenni. Nem láttam olyan kutyát aku a sonkát és a húst nem eszi meg csak amikor már nagyon muszáj, de még így sem mindig. Kölyökként ellett kényeztetve ez a baj
2020. jún. 14. 20:31
 4/4 anonim válasza:
Amúgy ezt nem rosszbol mondom vagy valami, de ha éhes lesz megeszi. Ugye írtad hogy el van kényeztetve, hát ha nagyon éhes lesz akkor úgy sem fog válogatni, hisz végtére a kutyák ösztönlények. Ha éhes eszik
2020. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!