Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelő francia bulldogomat...

Tüzelő francia bulldogomat fehér-fekete, milyen színű kannal érdemes fedeztetnem? Tigris csíkos szóba jöhet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
világos rózsaszines bézs
2010. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem kanba az a legaranyossabb
2010. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
zöld és lila:D
2010. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
elnéztem,fehér,és rózsaszín az orra és a mancsa
2010. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Bízd szakemberre a fedeztetést. Ez em olyan kérdés, mint egy táska választása a cipőhöz. Ha hibás kölyköket akarsz, nem hallgatsz senkire és választhatsz akár egy hupikéket is.
2010. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
szerintem is bízd szakemberre
2010. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Fekete,csíkos,fekete-fehér foltos,bézs,kék színűvel is be lehet :)
2010. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezt ugyan most miért kell szakemberre? Nem olyan nagy dolog.

wwww.startapro.hu itt beírod Francia Bulldog biztos találsz a kutyusnak való kant.

2010. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Először is diszpláziára (csípő és könyök izület) és PRA-ra, patellára szűrt, egészséges francia bulldoggal. És szűresd a sajátodat is. Nem kezdek el papolni arról, hogy nem kéne szaporítani, mert úgyis a falnak beszélnék, de kérlek ha már ezt akarod tenni, akkor a lehető legnagyobb körültekintéssel tedd. Gondolom nem kiállításra szánod, tehát az, hogy milyen színűvel pároztatod az szerintem mindegy, az egészség sokkal fontosabb!


És arra készülj, hogy a bulldog az esetek nagy részében nem tud természetesen szülni, ezért eleve császározni szokták, annak érdekében, hogy az anyakutya élete ne kerüljön életveszélybe. Szerezz be infralámpát, mert a kicsiket melegen kell tartani.

2010. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

[link]


és itt egy meggondolatlan pároztatás eredménye: [link]

2010. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!