Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » P4-es fog húzása? Mennyire...

P4-es fog húzása? Mennyire fogják mélyen altatni?

Figyelt kérdés

13 éves kutyusomnak tályog lett a fogán, és bedagadt a szeme alatt (95%, még csak telefonon konzultáltam az orvossal, reggel viszem).


2 hónapja már altatták szegényt fogkőleszedés miatt, meg daganat miatt. Most így megint kell, viszont nem tudják géppel gázosan altatni, mert kell a hely a szájában.


Rettegek, már az előző műtétnél is rettegtem. Reggel 8-ra éhgyomorral kell vinni a kutyát.


2020. jún. 14. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább bódítják. Folyamatosan adagolják egy kanülbe a bódító szert, ha érezné a műtétet még kapna szert, ha nem érez semmit, nem adagolnak újabb adagot. Nem lesz semmi baj, s hamar feltudják ébreszteni utána. Az én kutyám is így bódították, mikor diszplázia röntgenen volt. Minden rendben lesz vele!!
2020. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ!


Ahh, szerencsére még nem műtik, kapott egy hétre antibiotikumot és fájdalomcsillapítót, doki szerint szép a foga, nem látszik töröttnek sem, stb. úgyhogy reménykedjünk. Ha egy hét múlva is fájdogál neki, majd akkor húzzák.


Mára lentebb ment a duzzanat is <3

2020. jún. 15. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Reméljük elég lesz az antibiotikum! Jobbulást kívánok neki!
2020. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi 🥰
2020. jún. 15. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!