Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának melyik és milyen...

Egy kutyának melyik és milyen étel a legkalóriadúsabb?

Figyelt kérdés
Nyers tojás, rízs, főtt hús?
2010. júl. 31. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom,de én a kutyáim menüje,reggel száraz eledel,délután pedig csirkefarhát+csirkeláb+csirkeszárny,vagy nyak,és ez elkeverve némi főtt rizzsel,néha répa is. És elég jó kondiban vannak tőle! :)
2010. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
* -én *
2010. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hónapos és nem ehet csontot. Volt 2 hete egy komoly műtétje és szeretném a kondiját megerősíteni.
2010. júl. 31. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Húúú szegényke. Hát akkor szerintem vegyél neki jó minőségű konzerves eledelt,vagy lehet kapni kutyáknak való nyesedék húst(olyat,ami nem túl zsíros),vagy belsőséget is,pl.szív,máj,és akkor ehez adhatsz párolt rizst,az nekik is egészséges.Egyébként nekem is az egyik kutyám 3 hónapos,de ő hál' Istennek simán megeszi(megeheti) a farhátat,stb-t!

Előző voltam.

2010. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek:az általad említett csirkerészek nem sokat érnek,csak csont és bőr mind,a farhát még zsíros is.

Ha meg jó minőségű tápot kap a kutya,SEMMI más nem kell mellé.

Én szuperprémium tápot etetek,és van a héten 2-3 nap,mikor főtt kaját kap csak,ezt is a változatosság miatt.

2010. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is a legjobb minőségű tápot etetek vele. Aztán most arra gondoltam főzök neki valamit.
2010. júl. 31. 21:45
 7/10 Allison ***** válasza:
Vegyél neki kutya Béres cseppet, az nagyon jó gyógyulófélben lévő kutyáknak.
2010. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem beszélted meg az orvossal, mivel tudod a műtét után erősíteni?Amúgy jók a tápok, de a marhahús a legjobb pluszban erősítésnek.
2010. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a jóminőségű nyers marhahusi a legtáplálóbb...!
2010. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az erőleves jó lesz.

A doki szintén a jóminőségű tápot javasolta. Főleg azt amit tőle kell megvenni :))))

2010. aug. 1. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!