Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a Kiltix és a...

Mi a különbség a Kiltix és a Foresto között?

Figyelt kérdés
Én eddig annyi különbséget találtam, hogy a Foresto vízálló, a Kiltix nem. Mindkettő 7 hónapig hatásos. A gyártó is azonos. Van más különbség a 2 nyakörv között?

2020. jún. 16. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy off, de én a Nexgard Spectra-t ajánlom, minden ellen véd, hatásos, és nem kell mindenféle nyakörv, meg fürdés miatt aggódni. Ráadásul ugye emellé nem kell külön szívféreg elleni tabletta, hiszen ebben ez is benne van.
2020. jún. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kiltix kicsit bünös (bár van olyan ember aki nem érzi) így inkább kinti kutyákra ajánlják.


Egyébként más benne a hatóanyag.

2020. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*kicsit büdös
2020. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es: Hátránya: mivel a kutya testfelületén nincs hatóanyag, így nem rendelkezik távol tartó, repellens hatással, a bolháknak és kullancsoknak meg kell kapaszkodni az állaton, és el kell kezdeni vért szívni. Elvileg a szer előbb elpusztítja az élősködőt, mint az beoltaná a fertőzést, de a terjesztett betegségek átvitelének lehetősége nem zárható ki teljesen. Nem rendelkezik szúnyog távoltartó hatással.


Szóval szar.


Én Advantix-ot használok. A kutya szőrébe idegméreg ivódik. Konkrétan az élősködők el sem jutnak a bőrig, mert már a szőr között megdöglenek.

2020. jún. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Mi Kiltixet használunk évek óta és bevált. Testvérem Forestot. Láttam múltkor rendelésnél, hogy jóval drágább, ezért merült fel bennem a kérdés, hogy milyen "pluszt" tudhat ennyiért. A Kiltix 4500ft, a Foresto 6800ft. (S méret)


De akkor maradunk a Kiltixnél. A vízállóság számomra nem fontos, mivel benti kutyák, a vizet meg nem igazán kedvelik, az a veszély nem fenyeget, hogy beleugrik a tóba vagy ilyesmi :D

2020. jún. 16. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Next guard spectrat ajanlom en is.
2020. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!