Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már egy jó ideje agilityzek a...

Már egy jó ideje agilityzek a kutyámmal (yorki) viszont mostanába nincs kedve miért lehet ez (többi lent)?

Figyelt kérdés
eddig imádta de most semmivel nem tudom ösztönözni 2napja még simán ugrotta meg a 30cm de ma már a 10cm se akarja nem értem mért nem akar Első ötletem az volt hogy megütötte magát de nem lehet mert ugyan úgy fut 2.hogy fáradt de az se lehet mert alvás utàn próbáltuk tehát nem tudom valakinek valami ötlet ?

2020. jún. 16. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi idős?

Akár meg is unhatta.

2020. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Korábban mennyire befolyásolta az időjárás? Azért kérdezem, mert az én kutyám esőben volt, hogy visszafordult a bejárati ajtóból, mikor meglátta, hogy szakad az eső, amióta esőkabátja van, legalább egy pisire hajlandó kimenni, de semmi több, ma reggel is szarrá áztunk, engem nem zavarna az eső, őt igen. Minden más időjárásban lelkes, energikus, de az esőt nem szereti.
2020. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 és fèl éves . Az időjárás nem igazán izgatja mert ugyan úgy játszik .
2020. jún. 16. 12:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan motivalod agilityre? Lehet, hogy tulsagosan egyhangu volt a motivacio, es tenyleg megunta.


De lehet hogy csak rossz napja van. Hobby szinten en is agilityzek a bieweremmel, van hogy csodaszepen vegigmegy a palyan, maskor pedig mar faradt / melege van nagyon, es csak vegigkullogna. Ilyenkor nincs ertelme eroltetni, csak elvesziti a kedvet.

2020. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy pár alkalommal nem hagytad időben abba, kicsit túltoltad. Ahogy a mondás is tartja, a csúcson kell abbahagyni.
2020. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy "egy jó ideje"? A kutyával 1,5 éves kora után lehet ugrani. Elötte nem szabad.
2020. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Patella, csípő rendben van? Én megnézetném!
2020. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Oktató nem mondta el,hogy ugrálni,futtatni intenzíven 1,5 éves kor után szabad???


Csak mert írtad már jó ideje agilityztek.


patella,csípőt én is megnézetném! Lehet valamije fáj,mivel túl korán lett leterhelve.

2020. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál semmi baja , 8hónapos kora óta van hozzászoktatva szép lassan .
2020. jún. 16. 22:39
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
8 hónap?? 1,5 évesen szabad csak ugrania!! Ha késöbb baja lesz ebből az a te hibád
2020. jún. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!