Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyugodt, kistestű...

Milyen nyugodt, kistestű fajták léteznek?

Figyelt kérdés
Személyiségemhez ők illenének a legjobban. Napi kb 2 óra sétát tudnék biztosítani. Panelban lakom.
2020. jún. 16. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mentális foglalkozást nyújtanál neki? Kutyaiskolába tudod vinni?
2020. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kutyaiskolaba nem fogom vinni.

Szívesen tanítok neki trükköket vagy találok ki feladatokat, azzal nem lenne gond. Természetesen játék is lenne igény szerint.

2020. jún. 16. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Igazabol akkor barmilyen fajtat valaszthatsz, tetszes szerint. Nem tudom, mennyire fontos neked a hipoallergen szor, vagy milyen fajtak tetszenek neked. Tarsnak szerintem barmelyik megfelel egy tenyesztotol. :) Ha nyugodtat szeretnel, ne terriert valassz. Kicsi terrier is terrier.
2020. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Toy uszkar, francia bulldog esetleg. Egy uszkarral nehez mellefogni. :)
2020. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De esetleg korulnezhetsz a menhelyen is, ha nem kolyokben gondolkozol. Biztos segitenek kivalasztani egy szamodra megfelelot, egy nyugodtabb felnottet peldaul.
2020. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szőre igazából mindegy, nem vagyok allergiás, szőr hullás sem zavar. Annyi lenne fontos, hogy 8kg alatti legyen felnőttként is.
2020. jún. 16. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy mentett felnőtt kutya szerintem megfelelő társad lenne, felnőttként már nem lutri a méretük, csak ne szeress bele a legesélytelenebb egyedbe.

Idősebb kutyák már nyugisabbak, nem vágynak nagy aktivitásra, és megszépítheted az utolsó éveiket, amiért nagyon hálásak lehetnek.

2020. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pekingi palotakutya,egy rokon most fogadott örökbe menhelyről egyet, kis csúf de nagyon imádnivaló, mindenben partner és velük alszik. Este elvonul magában, ha piszkálják, mérges nagyon:D
2020. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!