Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb kutyáknak való vitamin?

Figyelt kérdés
Kiegészítésként adom a kutyusomnak és a mostani kb 2-3 hét múlva elfogy és kipróbálnék egy másikat. Az ára nem érdekel, csak jó legyen! Tudnátok ajánlani?
2020. jún. 16. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
A Viboviiit! :D
2020. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miiiiért?
2020. jún. 16. 23:41
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak úgy általánosan adsz neki vitamint, mert azért jó ha kap alapon vagy van valami szempont is?
2020. jún. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mehpempo
2020. jún. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Spirulina alga.
2020. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Természetes formában nem fogad el semmit?

Próbálkoztál már gyümölcsökkel, zöldségekkel, akár nyersen, akár főve?

Próbáld meg: nyers v. főtt sárgarépa, borsó, magjától megtisztított alma, stb.

Rizibizi és a legtöbb főzelékféle nálunk 4 személyre készül, hiába csak "kétfős"

a háztartás.

Lehet, kirívóan szerencsés vagyok a kutyámmal, de előle úgy kell eldugni pl. azt az almát, amit nem neki szánok! Olyasmi, hogy pl. a konyhában egy földön tartott kiskosárban szőlő, körte, alma, zöldpaprika(!) nálunk nincsen, mert hogy "a kutya mindent visz", az egy dolog! De meg is eszi, nem játéknak csórja el. Levesből répa (az nyersen is)

A citrusféléket békénhagyja, (gondolom, az illóolajok miatt,) de ha pl. mandarint pucolok, máris sorbaáll.


Néha 1-2 nyers tojás (nem tudom,mekkora kutyusod van) A-E-D-K vitaminok, B-vitaminból több féle.... és persze, a többi életfontosságú, nagyon hasznos cucc is benne van, amit szintén nem tablettában vesz magához.

Pl. panírozás után megmaradt tojás nálunk nem létezhető dolog :)


Néha egy-egy evőkanálnyi olivaolaj. Szintén A-E-D-K vitaminok és szintén tele olyan dolgokkal, amitől szép lesz a szőre, erősebb a csontja, stabilabb az idegrendszere, látásromlást is gátol, az emésztőrendszert is segíti.....és még sok egyéb indok szól a tojás és az oliva mellett.

Mézet szintén elzárjuk, mértékkel ugyan, de gyenge, beteg, idős kutyusnak nagyon jó tápanyag-és vitaminforrás.


Gyárilag készített vitaminokat nem ismerek, de ha csak a fentiek valamelyike véletlenül beválna, az a kutyustól kezdve a pénztárcádig mindenkinek jó lenne!


Egy próbát mindenesetre megér! Jó egészséget mindegyikőtöknek. :)

2020. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, na azt nem írtam le, hogy főzök neki. Kükönböző husikat (csirke mell, comb, máj, sertés hús, sertés máj, marha hús) különböző zöldségekkel (édesburgonya, zöldborsó, sárgarépa, brokkoli) ezeket mindig variálva. Kap halolajat naponta 1 pumpával. 9 éves csivava keverék kutyus, és tavaly kivették a lépét.
2020. jún. 17. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaaaj Isteneem! Én az 1es vagyok és csak vicceltem! :( nem kéne ezért lepontozni! Ahh... Isten adott GYKI-t. Adott felhasználókat. Adott pontozási lehetőséget. De ahhoz eszet már nem
2020. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#1. Nincsen semmi baj a válaszoddal, csak az, hogy a kérdés nem a humor kategóriában van , tehát komoly választ, tippet vár a kérdés kiírója, nem "viccelődést" . A GyiK számodra is biztosította a válaszadás lehetőségét, de "ahhoz eszet már nem" (nem kell megbántódni: idézet tőled!)

Kategóriát tévesztettél, ennyi az egész, nem a mi készülékünkben a hiba.


+ 1 észrevétel: ha full komolyan gondoltad volna a választ, Vibovitot akkor sem adunk a kutyának!

2020. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!