Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy sheltie?...

Mennyibe kerül egy sheltie? (Shetlandi Juhászkutya 🐶🐶)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy ilyet, mert olvastam, jól ki jön más kutyákkal, és ugye nekem már van egy. Tudtok olyan helyet mondani ahol 30 000 alatt van? Nem tenyésztés céljából veszem, nem is szeretném versenyre vinni.

2020. jún. 18. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Többszörösébe kerül, inkább 100.000 forint felett jellemző az áruk.

Ha csak az a cél, hogy 30 ezer alatt legyen, akkor inkább ne vegyél.

2020. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

30.000-ért semmilyen fajtájú kutyát nem kapsz.


Egy sheltie minimuk 200.000 forint.


Még a szapik se adják ilyen olcsón.


Mindenképp tenyészetből vegyél kutyát törzskönyvel mert ha szapitól veszed nem azt kapod amit elvársz. Egy keverék kutyát kapsz ami csak hasonlít a sheltire de van mikor még ez se valósul meg.

2020. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a keverékekkel❤️ köszönöm a válaszokat!! Meg annyi, hogy Újfundlandit mennyiért lehet venni? Neten nem találom
2020. jún. 18. 13:07
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, nem bántásból, de ha az a legfontosabb kérdés, hogy mennyiért lehet venni, akkor ne vegyél kutyát.
2020. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél. Egy csomó kutya van ingyen. Menhelyeken. Minek vennél? Főleg, ha nincs is rá pénzed.

Egyáltalán van annyi pénzed, hogy tudj neki mindent fizetni? Orvos, oltások, váratlan problémák, betegségek, chip, ivartalanítás, stb. Egy-egy alkalom az orvosnál több tízezer forint.

Normális étkezés. Minél nagyobb testű, annál többet eszik. Az sem olcsó egy nagyobb testű kutyánál.

2020. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Találtam menhely oldalon imádni való kiskutyákat🙂
2020. jún. 18. 13:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én anno nézegettem, kb. több mint 10 évvel ezelőtt, és akkor volt kb. 150 ezer, most szerintem jóval több. De egyébként fajtamentők oldalát is érdemes nézned.
2020. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sheltie-t meg a szaporitok sem adjak 80.000 alatt, akkor meg mar egy keveset nem eri meg hozzatenni, hogy szep, egeszseges kutyusod legyen es ne tamogasd a romma elleto allatkinzokat?

Brit pasztorkutya fajtamentest erdemes nezegetni, hatha sajnos bekerul sheltie is, ez a fajta sincs olyan messze mar tole szerintem, szomoru. :(

2020. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért a sheltitől gyorsan eljutottunk az újfundlandiig 😄😄😄

Viccet félretéve, egy nagyon bestű kutya HAVI tartása kb 30 ezerforint...

2020. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm két éve 180-ért vette, egy mezei itthoni tenyésztőtől(a szülőknek nem voltak extra kiállítási vagy sport eredményeik).
2020. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!