Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó név egy kutyának, hogy...

Jó név egy kutyának, hogy Vonatkozó? Beveneve Vonat lenne.

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
😆😆😆 végem
2020. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik kutyám hívó neve végül Lokomotív lett, ez alakult ki évek alatt a Lokiból...
2020. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért pont Vonat?

Miért nem Taxi?


Ha véletlenül elkóborolna, akkor kiabálhatnád, hogy "Taxi! Taxi!"

2020. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Hihi
2020. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó kutya nevek, de a vonatkozó név más.... :D
2020. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

:D:D ez a nap vicce!

Én a macskáimat akartam Pacalnak és Pörköltnek elnevezni,és akkor lehetett volna a becenevük Paci és Pöri,de végül Spuri lett az1ik-aki olyan okos,h a Spanglira nem is hallgat,pedig hasonló hangzású:)-,a másik meg Yoda lett,mert tök úgy néz ki a csíkjaival.A vörös és a feket/fehér adta magát:Rozsdi és Bocica:)

2020. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 geza tozser válasza:
52%

Sajnos, de sok embert ki kell ábránditanom.

A kutyák nem tudnak ugy gondolkodni mint az emberek, tehát csak azt értik meg amit "betanitanak neki".Azaz ha megtanul egy RÖVID nevet, arra reagál, és nem annak a szónak a rövid (és becézett) alakjára, se a szó egyik variánsára, mint ahogy az előbb irták.

Tehát a LOKOMOTIVOT nem fogja érteni de a LOKI-t igen, mert az egy teljesen más hangzású szó.

2020. jún. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsoval egyet értek teljesen. Akinek van kutyusa kipróbálhatja, en olvastam valahol es kipróbáltam es tenyleg, hogy a hasonló hangzású szavakra figyelni fog, de masra nem. Pl az en kutyusom Szuzi, de hogyha mondom neki hogy Lufi, Szupi,stb arra is mindig odafigyel.
2020. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az idősebb kutyánk egyáltalán nem hallgat a nevére. De ha azt mondjuk, hogy "sétálni" akkor egyből megbolondul
2020. jún. 24. 22:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, nalam is hasonló van. Nálunk lehet valamit félreértett. Hogyha póráz nélkül sétálunk, es mondom neki hogy gyere, van hogy nem figyel ram. De akármi lekötheti a figyelmet ha aztmondom neki Szia, akkor rohan felem😂😂
2020. jún. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!