Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnék beszerezni...

Honnan tudnék beszerezni magyar országon egy kangalt?

Figyelt kérdés

Olcsón szeretnék beszerezni egy kangal kiskutyát, ha ez egyáltalán lehetséges itt magyar országon. Ha igen, lehetőleg csongrád megye közelében. Aki értelmes válaszokat ad és segíteni is tud annak nagyon szépen köszönöm!

(Nem az első kutyám lenne, volt már: rottweiler, pitbullom, dobermanom és még sok ilyen tipusú kutyám)



2020. jún. 21. 05:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Azt nem tudom csongrád megyei-e.

2020. jún. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lena7 ***** válasza:
100%

Az a baj ,hogy olcsón nemfogsz tudni szerezni fajtatiszta kutyát. 🤷‍♀️


Elkell döntened ,hogy ragaszkodsz-e egy adott fajtához ,vagy pedig keresel egy olyan keverék kutyát ,amelyiknek vagy a belső tulajdonságai ,vagy pedig a külső adottságai megfognak.


(Jófogáson ,meg ilyen oldalakon hírdetett 30.000 ft-os kutyák nemszámítanak fajtatisztának. Sok olyan oldal van ,ahol szaporítók árulnak "fajtiszta" kutyákat ,akiknek rossz az idegrendszerük/súllyos betegségük lehet)

2020. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Lol


El tudom képzelni milyen volt az olcsó pitbull....

2020. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Előzö. Egy szóval nem mondtam hogy az előző kutyáimat olcsón vettem.


Amúgy az olcsót úgy éetem hogy azért ne 300.000 legyen.

2020. jún. 21. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Pedig egy fajtatiszta kutya annyi.


Ha nem telik rá, akkor menhelyi keverék.

2020. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olcsón... felejtsd el.
2020. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet azért volt ilyen sok kutyád már, mert olcsók voltak.. vagy 70 éves vagy.
2020. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Már miért lennék 70 éves volt olyan is hogy egyszerre 4 kutyám volt, és megfelelő körülmények közt. Meg egyépként is, egy kutya nem él örökké, (sajnos) és vettem másikat. Meg képzeld a kutyáknak is vannak külön féle betegségei.. Meg 3 kutyát irtam le, és a sok ilyen tipusu kutyára úgy gondoltam hogy azokon kívül kb 5. Mellesleg, ezek a fajta kutyák 10-13 évig élnek jobbik esetbe. (Kérem a tapasztalt emberek válaszoljanak, olyanok akiknek dolguk is volt kutyákkal.)
2020. jún. 21. 17:44
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Eredeti sivas kangal hivatalosan nincs az országban, mert a törökök nem engedik kivinni. Egyéb kangalok vannak, amiket karabashnak neveznek. Illetve láttam már itthon malaklit is (kangal mix).

Szerintem 150ezer alatt nem nagyon kapsz.

Relatíve olcsó, fajtatiszta kutyát csak magyar fajtát kapsz. Vegyél kuvaszt, méretben, tudásban ugyanazt tudja mint a kangal, még a vérmérsékletük is hasonló, és szerintem sokkal szebb is, bár ez szubjektív.

2020. jún. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
10. Persze az is tökéletes... Írok privátban :)
2020. dec. 5. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!