Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak az uj kutyával?

Mit csináljak az uj kutyával?

Figyelt kérdés

Van egy törpe tacskonk már. Ő eddiv minden oltast megkapott. 3 éves.

Ma kaptam egy uj kiskutyát, egy "stafit", 7 hetes, csak féreghajtva volt, oltást nem kapott. Holnap mindenképp vinném a dokihoz az első oltásért.

A kérdésem. Mind a 2 kutya kinti (+garázs). Az, hogy az oltasokig a lakásba behozzam nem játszik.

A két kutyát összeengedhetem? Nem kap el addig valamit a tacsitol?


2020. jún. 21. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem játszik, hogy bevigyél egy 7 hetes kölyköt, akinek amúgy még az anyja mellett a helye a törvény értelmében is?
2020. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kedves 1#!

Akkor ennek a törvénynek fuss neki még1szer ;) 6hetesen le lehet választani őket :D

Nem az volt a kérdés, mibe tudsz belekötni...

2020. jún. 21. 16:32
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

#2 rosszul tudod, a törvény 8 hetest ír elő.

Másrészt rövidszőrű kutyákat nek tartunk kint, főleg nem egy kölyköt.

2020. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Majd miután kilovagoltad magad a benti tartáson, legközelebb akkor válaszolj, ha érdemben a kérdésre tudsz felelni...

Köszipuszi 😉

2020. jún. 21. 16:41
 5/17 anonim válasza:
88%
Ne kérdezz, ha fáj az igazság.
2020. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Én nem ajánlanám, hogy összeengedd őket, míg nem kapta meg az összes oltását. Bármit elkaphat, és akkor aztán sokkal többe kerül a dolog, mint egy oltás.
2020. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem kéne semmilyen kutyával össze engedni amíg nem kapta meg az oltásait. Ezt tudnod kéne ha már van egy 3 éves kutyád. 7 hetes kölyköt meg egyből kivágod az udvarra? Először is éppen most szakították el az anyjától és egy teljesen idegen helyre került, eleve ez egy nagy trauma a kölyköknek, aztán rögtön ott hagyod őt egy számára idegen kutyával. Muszáj lenne bevinned pár napra, hogy legalább a helyet szokja.
2020. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, fuss neki te a törvénynek mégegyszer:

[link]

Ne engedd össze a két kutyát. Amúgy csak megsúgom, hogy fajta jellegű keveréked van, nem fajtatiszta amstaff. A stílusodból már értem miért ezt a fajtát választottad, pici pöcök.

2020. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Inkább szólj valami alapítványnak, hogy fogadják be szegény kutyát.
2020. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂😂

Amúgy a rendes válaszoloknak köszönöm szépen!

2020. jún. 21. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!