Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai selyemszőrű kutya...

Máltai selyemszőrű kutya tenyésztőtől?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a közeljövőben egy máltai kiskutyát vásárolni, mindenképp tenyésztőtől. A kérdésem az lenne hogy árban kb mire számíthatok átlagosan? Egyenlőre nem szeretnék tenyésztőket felkeresni ezért meg köszönném ha esetleg valakinek lenne erről információja vagy tapasztalata amit megosztana velem :)


Szintén szívesen fogadok ezzel a fajtával kapcsolatban tapasztalatokat, tippeket.



2020. jún. 23. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem fog összeomlani a világ ha ráírsz egy tenyésztőre és megmondod neki hogy a vásárlás még odébb lesz és egy körülbelüli árat kérhetnél e.

Kb 3 mondat az egész ha nem kettő.

2020. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Én írtam már rá tenyésztőre hogy megtudjam adna-e egyáltalán kutyát. Írtam hogy még nem vennék mert nem tudnám megfelelően ellátni, de ezt meg ezt nyújtanám, mit gondol. Kedvesen válaszoltak is a kérdéseimre. Majd a végén óvatosan megérdeklődtem az árat, mondjuk én azért mert külföldön élek és külföldre drágább mindig. Ne azzal indíts hogy csókolom mennyi egy kölyök? Mert akkor lehet leráznak.
2020. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ismerősöm, akinek máltai selyemkutyája van, 220 ezret mondott.
2020. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2: Ha normálisan fogalmaz semmi bajuk azzal ha árat kérdezel. Hülyeség azt gondolni hogy micsoda démoni kérdés ez. Nem, nem az. Egy kutyát, élőlényt tervez magához venni, felelősséggel gondozni. Igenis nagyon fontos kérdés hogy egyáltalán mennyiért. Plusz ha éppen ezt valaki sokallja, akkor minek húznák egymás idejét fölöslegesen? Nem kell óvatoskodni, nem a medve barlangjába mész, csak egy embertársaddal beszélgetsz. Nyilván nem egy alpári "Ára?"ra gondolok, de a kérdésben is korrektül leírta hogy nem márazonnal fog kutyát venni, de érdekelné egy nagyjábóli ár tenyésztőtől, tkvel, hobbi célra. Ezt nyugodtan le lehet írni bármilyen tenyésztőnek.
2020. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

--Szia! XY vagyok, nagyon beleszerettem a máltai selyemkutya fajtába. Igyekszem bővíteni a tudásomat ezen a téren. És bár biztos hogy még 2-3 évig nem lesz lehetőségem egy ilyen kutyára, szeretném tudni mire számíthatok, milyen árban mozog egy hobbi minőségű máltai. Válaszodat köszi, XY--


Amelyik tenyésztő rossz néven veszi ezt a kérdést, attól nem is érdemes kutyát venni :D


Amúgy volt ezzel kapcsolatban egy tök jó poszt, itt a választ pont egy tenyésztő írta

[link]


Erre a kommentre is tenyésztők válaszoltak

[link]

2020. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! :)
2020. jún. 25. 00:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!