Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tölösi Roland/ ThugLife...

Tölösi Roland/ ThugLife kennelről vélemény?

Figyelt kérdés
Leszögezném NEM VESZEK KUTYÁT TŐLE mert már van kis bucim, csupán tapasztalatokat, vélemények érdekelnek mert pl benne vagyok fb-n buci csoportba de a csoportba utálják Tölösi Rolandot amit nem értek miért annyit látok hogy át ver embereket és erről szeretném ha írnátok nekem kérlek titeket. Nem szeretnék konfliktust csupán "beszélgetni" és megtudni az okot. Köszönöm szépen előre is :D

#francia bulldog #Tölösi Roland
2020. jún. 23. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Végül nem vettem tőle kutyát, csak beszéltünk, többször is, velem korrekt volt. Nem tudom mit értesz az alatt hogy átver embereket, én mielőtt egyáltalán szóba került hogy vennék tőle leinformáltam a kennelt kutyás körökben és az jött vissza hogy a kutyusok egészségesek és szépek.


Nem tudom aki szerint szaporító meg "akkor se kellene tőle kutya ha ő fizetne" véleményen van, az honnan vette, mire alapozza.

2020. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy szaporító, remek marketing mögé bújtatva. Kb ennyi.
2020. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2-nek én is ezt kérdem nem tudom kifejteni láttam mások ezt írtak ki akiknek bulldogja van h átver🤔 a 3#-nak pedig kifejtenéd bővebben ?
2020. jún. 23. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
A nem standard színek, a nem standard testméret... plusz látott már valaki egyáltalán nála született almot?
2020. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!