Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta amit...

Van olyan kutyafajta amit valamiért nem kedveltek?

Figyelt kérdés
Melyik az a kutyafajta? Miért nem kedvelitek? A fajtából egy egyeddel kerültél összetűzésbe?

2020. jún. 23. 16:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
50%
bulldog
2020. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Én a bullterriert nem szeretem, olyan csúnyácska patkány arca van szegénynek. Konkrét rossz tapasztalatom nincs velük, és akinek ők a kedvenc, biztosan őket látja a legjobb kutyának.

Erre a fajtára gondolok: [link]

2020. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%

Azért furcsa, hogy "szobacirkáló" tartó létemre nem nézek le vagy utálok bármilyen fajtát, míg a "nagykutyások" milyen gyakran szeretik lepatkányozni, "ez nem is kutya" mondatokkal illetni a kiskutyákat...


Angol bulldogot nem tartanék, de őket sem utálom. Semmilyen fajtát nem utálok, maximum egyedet, de az tett is érte.

2020. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem utálom egyiket se, de nekem nem kellene kistestű kutya, egyszerűen én kutya alatt mást értek. A nyomott orrúakkal kapcsolatban osztom az előttem szólók véleményét, nyomorult kutyák egész élete egy szenvedés, ezeket nem lenne szabad tenyészteni. Nem tetszik az uszkár, az agarak, és általában véve nem vagyok oda a nagyon izgága fajtákért, akik kb nevelhetetlenek (foxik pl).
2020. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%

Kistermetu kutyakat nem szeretem, de ez biztos azert van mert a legtobb idegbeteg es nincs szocializalva

De ha fajtat kell mondani akkor a kinai kopaszkutya. Ilyen kutya nekem soha nem kene leginkabb a kulseje miatt

2020. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

Agar-eletkeptelen,csunya

Tacsko-csunya

Picikutyak-csunyak

Mopsz -idegesito a hortyogas

Francia bulldog

Nemetjuhasz es egyeb hosszuszoruek

Kopasz kutya-eletkeptelen es csunya

Drotszoru kutyak-csunya

Puli,pumi-gusztustalan ,csoves kinezetu igenytelenseg.

2020. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Az agár annyira életképtelen, hogy simán lefutja a kutyádat :D bármilyen fajtád is legyen
2020. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
#16 egyáltalán van olyan kutyafajta amit szeretsz?
2020. jún. 23. 21:46
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok, ez ki, ez a nagyonokos? Szerintem a pitbullos futós-farhátas-borkózós fazon. Na, arra oda se kell figyelni. Buta szegény nagyon. :(
2020. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
64%

Pitbull, amstaff- mondhatja akárki hogy nincs olyan hogy harci kutya, akkor is tudjuk hogy arra lettek kitenyesztve.


Bulldogok, mopsz- allatkinzasnak tartom azt is hogy léteznek.


Tacskó- nagyon unszimpatikus a hosszú fejével és testével.

2020. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!