Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boston terrier-nek jó az a...

Boston terrier-nek jó az a név hogy : Jiminy ?

Figyelt kérdés

#Mi legyen a neve ? #Ez a név jó ? #Boston terrier-nek milyen nevet adjak ?
2020. jún. 23. 18:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem Jiminy, mint NY tehát nyár , ezt csak úgy közölném ! ( nem akarok senkit se megbántani ha tudta , csak mondtam ! )
2020. jún. 23. 18:42
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, de ez olyan mint a -ka, Mókus-ka, Kevin-ke.

Tehát elég fura. Legyen simán Jimin ami a komoly neve és mellette jöhetnek a becézgetések, Jiminy stb.

2020. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Kitalálom, BTS fan vagy és Park Jimin után nevezed el. Te jó ég, szegény kutya.🤦🏻‍♀️
2020. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettél de a Jiminy mégis cukibb nem ? Persze a Jimin is jó csak kicsit furibb . ( Szerintem ) Persze tudom, hogy ez amúgy az én választásom lenne csak azért megkérdezlek titeket is ! :)
2020. jún. 23. 18:54
 5/11 A kérdező kommentje:

" Kitalálom BTS fan vagy ...

Azt se tudom mi az !!!

2020. jún. 23. 18:55
 6/11 A kérdező kommentje:

Kérlek , majd kérj bocsánatot ha láttad !

Köszönöm.:(

2020. jún. 23. 19:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek kérnék bocsánatot?
2020. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Húú na emiatt, hogy nem vagy BTS fan ne nevezd így a kutyidat.

Nagyon sokan félre fogják érteni, hogy Park Jiminről nevezted el.

2020. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mien név ez dikk kiezte
2020. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül is, hogy milyen asszociációkat kapcsol be másoknál (bár én sem hallottam még soha a BTS-ről, nem tudom ki az a Park Jimin, szóval én személy szerint nem vennék rá mérget, hogy olyan közismert személy lenne), szerintem elég hosszú ez a név kutyának és olyan, amibe könnyen belegabalyodhat az ember nyelve, ráadásul - de ez aztán tényleg csak az én véleményem - szerintem kicsit idétlen is, ha ezt kiabálja valaki a futtatóban.

Viszont a te kutyád, olyan nevet adj neki, ami neked tetszik, ne mások véleménye alapján válassz, nálunk mostanában rengeteg Thor és Loki rohangál, a többi gazdival néha meg is mosolyogjuk az 5. Thort, de ők meg lehet az én kutyám nevén mosolyognak, olyat úgysem tudsz választani, ami mindenkinek tetszik. Az meg tök mindegy, hogy mások mit gondolnak róla, egy olyan világban, ahol Nurszultánnak is nevezheted a gyereked, úgy hívd a kutyád, ahogyan te szeretnéd.

2020. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!