Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tud. Játok véletlenül,...

Nem tud. Játok véletlenül, hogy az állatorvosi egyetem ügyeleti rendelésére csak ambuláns esetben lehet menni? Vagy ha kifizetem az ügyeleti díjat, akkor mehetek oltatni is ügyeleti időben?

Figyelt kérdés
A honlapot én is megtaláltam, de nekm abból nem egyértelmű. Olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik járnak oda, vagy voltak már ügyeleten.
2010. aug. 1. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ügyeleti idő (hétköznap este 10-től reggel 8-ig és hétvégén este 8-tól reggel 8-ig) idő alatt is lehet menni oltatni, de baromi drága oltás lesz az ügyeleti díj miatt, ami 30 rugó + az oltás ára.
2010. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam ott délután három körül. Bementem, a kutyámat rá kellett tenni egy mérlegre még az előtérben, aztán az info-s pultnál elmondani, hogy pontosan hány kiló a kutya. Ott kaptunk valami cetlit. Aztán az egyik ajtó mögül kiszóltak, hogy bemehetünk. Bementünk, elmondtam, hogy milyen tünetei vannak a kutyámnak. Másfél órán keresztül vizsgálták a kutyát, 6 ezer Ft-ba került és csodák csodájára kiderült, hogy mi a baja a kutyámnak, amire egészen addig 4 orvos nem jött rá... Szal, ha 30 ezret kérnének azért, mert ránéznek a kutyára, én azt is kifizetném. Úgy tudom az éjszakai ügyelet 20-30 ezer FT körül van, de nappal sokkal olcsóbb az ügyeleti díj. Sőt azt hiszem nappal nincs is ügy.díj.
2010. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Én 10 ezret hallottam ügyeleti díjnak, de az is sok egy oltásért.
2010. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na igen, ez az ami zavaros nekem. Itt az árak: [link]


Itt egységes 22-ig, viszont a nyitvatartás szerint: [link]


16:00 után már ügyeleti jellegű szakellátás van. Úgyhogy a kérdésem a 16:00 és a 22:00 közötti időszakra vonatkozik, ez az ami nem tiszta.


Mi van, ha 7-kor megyek este?

2010. aug. 1. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Még egyszer, mert úgy látom nem érthető.


"Éjszakai ügyeleti díj (hétköznap 22.00-8.00 és hétvégén 20.00-8.00): 30000 Ft-tól"


Magyarul: hétköznap este 10-től reggel 8-ig és hétvégén este 8-tól reggel 8-ig tart az ügyelet. A 16-22 óráig terjedő időszak nem az. Ügyeleti jellegű a szakellátás, de nem kell a 30. 000 forint ügyeleti díjat kifizetni. Ez azt jelenti, hogy akkor már csak 1-1 szakorvos (belgyógyász, sebész) van bent és nincs műszeres diagnosztika. A vizsgálati díj a legmagasabb érték lehet, de ez is attól függ, hogy melyik orvos van bent akkor.

2010. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Azért lehet, hogy rájuk csörgök holnap napközben, biztos-ami biztos :)
2010. aug. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!