Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap este már furcsa volt...

Tegnap este már furcsa volt nekem a kiskutyám. El kapott valamit?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta egy falatot se akar enni itatom folyamatosan, ne száradjon ki.

A jobb szemére nagyon hunyorog, át 'mostam' már neki 3x sima vízzel hátha por ment bele a reggeli séta közben. De nem lett jobb. Várok még egy napot és ha nem javul akkor szombat d. E. Irány a doki. Szárított nyuszi fülét kapott nasinak elvileg nagyon jó bél tisztító is nem csak finom. Egész nap szinte csak alszik. Volt már valakinek a kis kutyája hasonló helyzetben?

Házilag meg doki előtt még próbálnak valamit, ha tudnátok segíteni. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.


2020. jún. 25. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha a szemét akarod mosni, ne sima vízzel, hanem körömvirág teával borogasd. Amúgy meg majd az állatorvos megmondja, mi a baj.
2020. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Körömvirág teával nem szabad borogatni. Szarító hatása van.

Borvízzel szabad szemet torolgetni

2020. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Kamilla szárít, a körömvirág nem.
2020. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj. Ha pl. Babézia, akkor végzetes lehet
2020. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Babezia a kulcsa cs által okozott betegség igaz?

Folyamatosan át vN tapogatva a kutyus szerencsére nem találtunk benne egyszer sem, plusz elég erős kullancs és bolha irtó csoppeket kapott pár hete. A vizelet szokványos.

Köszönöm a segítséget.

2020. jún. 25. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Bórvízzel érdemes törölgetni a szemét. Lehet megszúrta valami, én a helyedben inkább elvinném dokihoz és kifizetnék 5000 forintot feleslegesen, minthogy komolyabb baja legyen.
2020. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos szombatig nem tudom el inni mivel szabin van.... Nem véletlen kértem addig segítséget
2020. jún. 25. 18:22
 8/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm a kioktatast :)
2020. jún. 25. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a kutyád?

Mérd meg a lázát. Figyeld, milyet kakil-pisil.

Itasd gyakran.

Ha rosszabbul van, inni sem iszik, lázas, hasmenése van vagy sötét a vizelete (ezek közül bármelyik), akkor ne várd meg a szombatot, hanem vidd másik orvoshoz.

2020. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!