Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom kényeztetni a...

Hogy tudom kényeztetni a kutyámat?

Figyelt kérdés

Hol érdemes simogatni, hogy érdemes? Pl. Hogy kell a füle tövét, lehet-e maszírozni a kutyát, vakarni? Hol nem szabad hozzáérni? Azt olvastam, a nyakát nem szabad birizgálni (pl. ölelni), mert az kellemetlen nekik. Mi a legmegnyugtatóbb számukra, amit eddig tapasztaltál?

Köszönöm, a kutyám nevében is.

UI: Azért ide írom, mert tapasztalatokra van szükségem, nem "pletykákra", arra, ami tényleg beválik.



2020. jún. 26. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm szuka kutyáját idén ivartalanították, daganattal együtt, megúszhatta volna a daganatot korábbi ivartalanítással.
2020. jún. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Minden kutyának más tetszik. Tényleg ismerni kéne a testbeszédet és akkor kitapasztalnád.


Pl egyik kutyánk addig bökdösött meg túrt az orrával amíg el nem kezdted simogatni. Második ha a feje felé nyúltam elhajolt (kb 2 éves koráig)

A sajátom, ha az ágyon könyökölök háttal befekszik a karomra, szereti ha a pocakját simogatom. Ha a hátán a farka tövénél vakargatom akkor homorít mint egy macska és körbe körbe lépked :D

Amit az én kutyáim a legjobban szerettek a fül, has, mellkas (két első láb között)

2020. jún. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#10-es

Meg a farhát és a birkózás? 🤣

2020. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!