Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebösszeírót töltök ki van egy...

Ebösszeírót töltök ki van egy olyan rész hogy tartási hely, oda mit kell írni?

Figyelt kérdés
címet vagy elég ha azt írom hogy pl ha kinti akkor lakhely udvara? Köszi!
2020. jún. 27. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a címed már kitöltötted, szerepel a lapon. Akkor "udvar" a válasz ha nem lakásban, házban tartod.
2020. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartási hely a lakcímed. Arra is gondoltak az okosok, ha tulajdonodban van egy kutya, de éppen a mamánál dekkol, akkor más a tartási hely, mint a tulajdonos lakhelye.
2020. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi írhatták volna úgy hogy cím, mert én helynél inkább pl udvarra asszociálok. Még lenne egy kérdésem azt hogy mikor kapta a chipet meg lehet nézni valamilyen internetes adatbázisban mert azt nem tudom már így hoztam el a kutyát.
2020. jún. 27. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Az oltási könyvében benne kell lennie a matricának a chipszámmal!
2020. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
király a chipszám benne van, csak a dátum nincs ott hogy mikor került beültetésre.
2020. jún. 27. 22:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos nincs az oltási könyvben??? Benne kell lennie a dátumnak is!
2020. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs benne a dátum, csak beragasztva a könyvbe a matrica. Most megnéztem én is. Akkor saccold meg az évet mikor kaphatta!
2020. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Az első veszettségoltással egy időben kellett megkapnia legkésőbb, hacsak nem nagyon idős kutyád van, akinél még nem volt kötelező.
2020. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán írd be, hogy nem tudod a beültetés dátumát. Ha gondjuk van vele, majd jelzik.
2020. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére ezt az állatorvos intézi. Nem kérdezte, hol tartom a kutyát a címemen, szóval én a címet gondolnám a tartási hely alatt. A chip beültetés dátuma szerintem szerepel adatbázisban. Ha az oltási könyvben nincs és a petvetdatán nem találod, esetleg a dokitoktól tudsz segítséget kérni, ők többet látnak a felrögzített adatokból.
2020. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!