Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam így napszúrást fog...

A kutyam így napszúrást fog kapni?

Figyelt kérdés
Van egy lassan már tíz éves bichon bolognese kutyusa a nővéremnek, akire idén én vigyázok, és a kutyus egész nap folyton a napra fekszik ki közben folyamatosan liheg, de ha behívom, vagy magam mellé hívom nem jön, vagy azonnal rohan vissza “napozni”. Ez normális a kutyusoknál, úgy érzem nem tesz neki jót.
2020. jún. 28. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én jack russelem is ezt csinálja a kezdetektől fogva (7éve), nem lesz semmi baja
2020. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is ezt csinálja, de még a lakásban is belefekszik az egyetlen fénycsóvába ami a földet éri..


Sajnos le szoktak égni az emlői, de tényleg rákvörösre, úgyhogy kenem neki bébikre való naptejjel.

2020. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó vagyok: Még azért annyi, hogy az én kutyám idős, ezért néha igenis elterelem a napról, amikor már nagyon liheg, ilyesmi, és teszek rá egy vizes törölközőt.


Gyerekek se mindig tudják, hogy mi a jó nekik, ezért amikor már tényleg azt látod, hogy durván liheg, akkor vidd be.

2020. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is imád napozni, most is a teraszon fekszik a napon... viszont ő nem liheg, fiatal is, és amikor melege van bejön és inkább a hűvös kőre fekszik (a teraszról bármikor be tud jönni az előszobába és ki is mehet, ha úgy tartja kedve). Szerintem ha úgy látod, hogy rosszul van tőle kontrolláld a napozást, vagy hívd be, vagy teríts rá egy vizes kis törcsit, rongyot.
2020. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!