Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan csinálhatok / kezdemény...

Hogyan csinálhatok / kezdeményezhetek kutyafuttatót a lakhelyem környékén?

Figyelt kérdés

Nagy városban lakunk egy lakótelepen. Nincs sétatávolságban kutyafuttató, pedig nagyon nagy a lakótelep és rengeteg kutya van. Mindenkinek jó lenne, mert most csak szabálytalanul lehet elengedni a kutyákat és sok a konfliktus.

Csomó hely van, ahol amúgy is a kutyások szoktak csak járni, mert nincsen ott játszótér, csak pár pad.


Mi kell ahhoz, hogy létre jöhessen egy ilyen? Én szívesen áldoznék rá pénzt is, de nem tudom hogyan induljak neki.


2020. jún. 28. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A terület tulajdonosánál kell először érdeklődni. Ahhoz először ki kell derítani, hogy a kinézett terület pontosan kié. Ehhez a földhivatali ingatlannyilvántartási térkép, és a tulajdoni lap/lapok adnak infót. Ezt követően meg kell keresni a terület tulajdonosát és elbeszélgetni vele. Nagyon nem mindegy, hogy a terület a társasházé (nem kell körbekeríettnek lennie), esetleg több társasházhoz tartozó osztatlan közös tulajdon, az önkormányzaté az adott földterület, vagy még vannak ilyen beragadt "MÁV", "Honvédség" stb. telek darabkák itt-ott lakótelepek közepén is akár. Ha tulajdonos megvan, és ő beleegyezik akkor az önkormányzat megmondja a pontosan a menetet.
2020. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az önkormányzatot keresném meg, vagy ha van a környéken állatvédő szervezet (nálunk van egy ilyen csoport, akik nagyon aktívak, nemrég mérték fel az igényeket kutyaürülék kukákkal kapcsolatban), ők tudnak segíteni.
2020. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült valamit intézni? Én is ezen töröm a fejem, csak sajnos egy olyan községben,ahol nem is tudom lenne-e rá számottevő igény.:/
2021. jan. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sikerült sajnos.
2021. jan. 4. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!