Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvosok általában hány...

Állatorvosok általában hány nap alatt töltik fel a az adatokat petvetdatara?

Figyelt kérdés
Kiskutyám június 4-én kapott chipet. Megvan a szám is, de nem találom az oldalon.
2020. jún. 29. 12:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Párom vitte a kutyát. Most néztem utána, remélem regisztráciot is kért nem csak chippet. Vagy ez ilyenkor a kettő együt jár?
2020. jún. 29. 12:44
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk rögtön beírta, amíg a rendelőben voltunk.
2020. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

"A behelyezést követően az állatorvosnak 8 napja van rá, hogy a gazda adatait rögzítse az interneten keresztül elérhető országos adatbázisban."

Ha nem teszi meg , először szólni kell neki. Ha akkor sem regisztrálja, lehet jelezni a kamara felé.

2020. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!!! A heten megyek Nextguartért, rákerdezek.
2020. jún. 29. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek írsz ki kérdést, ha törölteted a válaszokat?
2020. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Velem ne kötöszködj, és ezek a válaszok pont nem a kérdésemhez kapcsolodtak.

Részemről ennyit erről.

2020. jún. 29. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

8 napon belül bármikor. Nem tudom, hogy miért lettek törölve a válaszok, de valóban így van, amikor van ideje a személyzetnek.


Egy hozzáértő.

2020. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az első hármat nem én töröltettem. Pár óra múlva vissza néztem ide de csak 2 válaszoló nem ide tartozó válaszát láttam és azokat törölték.
2020. jún. 29. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!