Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol keressek eladó Staffordshi...

Hol keressek eladó Staffordshire Bullterriert? Valaki esetleg tudna eladó kiskutyát?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm szeretne ilyen fajta kutyát. Nem első gazdis, szóval van már tapasztalata Amerikai Staffordshire Terrier kutyával. Viszont most kisebbet keres, mert kisebb lakásban van. Ő nem hajt tenyésztőtöl vásárolni ezért elnézést kérek! Aki tud kérem írjon válaszként. SOS köszönöm.

2020. jún. 30. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem ragaszkodtok tenyésztőhöz, itt nézzetek szét:

[link]

2020. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Ne

Támogasd

A

Mocskos

Szaporítókat!!!!!!

2020. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézzetek szét menhelyeken. Ha ez nem jó neki, inkább ne tartson kutyát.
2020. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Staffordshire bullterriert tenyésztőtől lehet vásárolni. Ha ezt nem akartok, akkor választhattok a több ezer bull típusú között a menhelyeken, fajtamentésnél, van sok kisebb méretű is.
2020. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Még 1x mondom,nem nekem lesz hanem a barátnőmnek, nekem van egy szuka Staffym :) Körbe néz tenyésztőknél is és menhelyen is csak megszerettem volna kérdezni, hogy esetleg van e valakinek. Még 1x köszi.
2020. jún. 30. 15:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére itt nincsenek szaporítók. Egynémely nem túl okos válaszoló pártolja őket, de legalább működő kutyagyárosok nem reklámoznak ezen a fórumon.
2020. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Az első válasz miért is lett lepontozva? Azok mind menhelyi kutyák.
2020. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek üzenem, hogy nem akartam lepontozni mert a legjobb válasz volt az első ember válasza!!! Csak ez az első hogy ezt használom és rosszat nyomtam vagy nem tudom és nem tudom hogy kell vissza csinálni! 🤷🏽‍♀️ Ne haragudjon az első válaszoló
2020. jún. 30. 17:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mások is lepontozták. De azért köszi, elfogadom a bocsánatkérést.
2020. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Itt van sok torzskonyves kinezetu kutya is!!


Ha nem tenyesztotol veszi,vegye/fogadja felnotten,mert akkor latja,mekkora lesz!!! Ha az a fontos ,h kicsi legyen

2020. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!