Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet vízen úszó labdát...

Hol lehet vízen úszó labdát venni kutyáknak olcsóbban?

Figyelt kérdés

A nagyon gagyi tenisz- és gumilabdák hamar szétmennek, viszont havonta 2-3 labdát meg elhagyunk, szóval a chukit meg hasonló árkategóriájú labdák ahhoz drágák, hogy hetente újat vásároljak.

Nem rágja nagyon, nem cincálja, de szereti "cuppogtatni", szóval nem kell bitang strapabíró darab, de azért ne essen szét pár dobás után (volt párszáz forintos pepcos teniszlabda, kb. negyed óráig bírta, aztán darabjaira hullott, pedig tényleg csak annyi volt, hogy bedobtam a vízbe a kutya meg kihozta).

Szóval az érdekelne, hogy lehet-e valahol a chukit és a pepcos minőség közötti labdát kapni? Nektek mi vált be vízi játéknak?


Botot nem tudok dobálni neki, kisebb korában megette, ezért letiltottuk róla, azóta nem szereti a szájába venni.



2020. júl. 1. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Decathlonban vettem rendes teniszlabdát, az az egyetlen dolog, amit a tacsink nem szedett még szét, pedig a kedvence, és állandóan a szájában van. Nem tudom, hogy ezek között mekkora különbség van minőségben, de én őszintén csodálkozom, hogy hogy bírhat egy teniszlabda hónapokat, éveket, miközben minden játékát sokkal hamarabb kivégezte.
2020. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szintén rendes teniszlabdára szavazok, Jófogáson pl.ki lehet fogni kb.50-60 Ft/db-os áron. Nem süllyed el, jó minőségű.
2020. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Decathlon arthengo konnyu gumilabda sqashoz. (Nem tudom,mekkora a kutyad. Ez egy kis labda,de nem tette tonkre a kutyam. Bar,mi teniszeztunk vele.

Mentouszogumi (muanyag asszem) motorcsonakos/hajozasi boltban?


Lezart ures vastag muanyag flakon?

Fennmarad a vizen.

2020. júl. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!