Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad strandon este, ha már...

Szabad strandon este, ha már nincsenek fürdőzők, bevihetem a kutyám a Balatonba?

Figyelt kérdés
2 kutyával megyünk 1 hétre a Balcsira, kutyastrand nem lesz a közelben, de szeretném ha úsznának kicsit. Hajnali/esti órákra gondoltam, amikor biztosan nem zavarunk mást.
2020. júl. 2. 10:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Csak ha a személyzet vagy aki ott van az megengedi. Ha jövőre mentek nyaralni akkor ajánlom hogy fonyódi kutyastrandra menjetek
2020. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Fonyódon felverték a kutyás szállás árakat a szállásadók a kutyastrand közelsége miatt, mi ezért nem ott foglalunk szállást, de átvonatozok, ha kell, tavaly is átvonatoztam a kutyával.
2020. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
14%
NEM!
2020. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
15%

Miért pont a strandot akarod összekutyázni?

Van annyi kis nádas rész, vagy olyan szakasz, ahol be tudnak menni a kutyák, de nincs fürdőzés....

2020. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
21%
Most mi a jó istennyila bajod van a #4-es válasszal?!
2020. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
17%

Körbe lehet röhögni a lepontozót!


Ha sz.rik bele, hogy mik a szabályok, akkor miért írja ki a kérdést...?

2020. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező, bevinném a konyhádba a kutyáimat, de nem zavarnánk téged, csak hajnalban, amikor úgyis alszol...

Esetleg még a nappalitokban is kipróbálnák a kutyák a fotelt meg a kanapét... Esetleg a szőnyegen is hancúroznának egy kicsit. Senkit nem zavarnának...

2020. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Honnan gondoljátok hogy a kérdező pontoz le? Van olyan hogy normális értelmes válaszok le vannak pontozva úgy hogy a kérdező nem is pontozott senkit az én kérdéseim alatt is voltak ilyenek
2020. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Itt sem voltam, senkit nem pontoztam le.

Ha szarnék a szabályokra, nem tettem volna fel a kérdést.

A szabad strand és a strand definíciója eltérő.


A szabad strand az nincs elkerítve, bárki számára megközelíthető, nincs személyzet, ingyenes, felügyelet nélküli. Nem láttam kutyát tiltó táblát, ezért kérdeztem, hogy este, ha már nincs ott senki, akkor a BALATONBA beugorhatnak-e ott a kutyáim velem a vízbe.

2020. júl. 2. 14:49
 10/37 anonim ***** válasza:
62%

Az az alap, hogy nem vihetsz oda kutyát!


Tehát nem kell külön táblával jelölni.


Azt jelölik táblával, ahol be lehet vinni a kutyát.


Tök mindegy, hogy fizetős vagy szabadstrand.... - ebből a szempontból.

2020. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!