Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivaros kan kutya tartók. Ti...

Ivaros kan kutya tartók. Ti nem féltek attól, hogy megtámad titeket, vagy a családtagotokat a kutyátok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem, mert jól nevelt a kutyám.

Az ivarosságnak a támadáshoz semmi köze amúgy.

2020. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2020. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De aokszor írják hogy agresszív lesz ha egy lány kutyust érez.
2020. júl. 2. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy írják, az én kutyámmal nem tapasztaltam ilyesmit!(11 éves).
2020. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor az egy szarult nevelt kutya lehet. Egy jól nevelt kutya SOHA nem támadja meg a gazdáját
2020. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom :D a gazdájával nem lesz agresszív, max más kutyával. 3 ivaros kan kutyám volt életemben gyerekkoromtól, nagytestű mind, német juhászok és egy roti, egyik sem volt soha agresszív.

(mielőtt mindenki nekem ugrana, én ivartalanítok, ezek családi kutyák voltak, illetve az utolsó még él, a szüleim nem érezték szükségesnek, meg 20-30 éve divat se volt. Azóta elköltöztem, nálam se kutya, se macska nem ivaros)

2020. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Neveld meg a kutyád, csóró. Milyen tulaj az ilyen?
2020. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szukát érez, legfeljebb más kutyákkal lesz "agresszívabb", de ez nem a pontos kiefejezés (Csupán ő akar párosodni a szukával, és ezt nem engedné másoknak), onnantól kezdve a tüzelő szuka fogja csak érdekelni, és az ösztönök hajtják.
2020. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Betartom a sorrendisegi szabalyokat. Abbol tudja,h en vagyok a falkavezer es automatikusan szot fogad.

Amstaff a draga,igyh nem elnenk mar,ha nem igy lenne. 😂


A szofogadasnak semmi koze az ivarossagnak.


Ivarosan nem lesz inkontinens meg elhizott. Laksban tartjuk ,nem szokik el felcsinal i nostenyeket :D Futni is jarunk vele sokat rendszeresen. :)

2020. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmi gond nem volt a mostmár 14 éves nagytestű kutyámmal. A dominanciát, támadást és a falkavezérség felül írását nem az ivarosság határozza meg, hanem a nevelés.
2020. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!