Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8 hetes kiskutyát hogyan...

Egy 8 hetes kiskutyát hogyan szoktassam hozzá egy 2-3 éves cicához?

Figyelt kérdés
Hamarosan hazahozhatjuk a kiskutyánkat aki akkor 8 hetes lesz és nem tudom hogy hogyan viszonyulnának egymáshoz a cicával. A kutya fajtája nagyon aktív és a cicánk is aktív de félek hogy a cica akár akaratlanul is megsebesítse a kutyát. Játék közbe vagy ijesmi. A cica durván játszik és rendszeresen eljár itthonról vadászni. Általába egereket hoz haza de az udvarba már 2 galambot és egy denevért is elkapott. Hogyan szoktassam a cicához a kutyát?

2020. júl. 3. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Ha bántja a kutyát, akkor büntesd meg (gyenge, de tanító saller, stb.)

. Tudom, hogy a macska nehezen tanul a hibáiból, de előbb vagy utóbb összejön :)

2020. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Ja, és nem a cicát akarod a kutyához szokatni? ':) Csak szólok, hátha elírás.
2020. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja de csak gyorsan kiírtam a kérdést és tényleg elírárs. Ha jól tudom a tenyésztőnél már találkozott cicussal szóval szerintem a kutya ki fog jönni vele.
2020. júl. 3. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A cicának mindig legyen lehetősége magas helyekre elvonulni, ahol a kutya nem éri el.

A kutyának az első pillanattól tiltsd a cica kergetését, zaklatását.

2020. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!